Goutal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. június 20.

Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Hadrianus császár éjszakái, a toszkán naplemente színváltozásainak friss, fűszeres akkordjai.
Bergamot, szicíliai citrom, zöld mandarin, ciprus, bazsalikom, kömény, boróka, ylang-ylang, szantálfa, ámbra, pézsma, pacsuli és vanília. EdT/EdP.

nagyediterika

2018. március 26.

Kicsit most zavaros a dolog, mert olvastam itt erről (?) a parfümről, vagy legalábbis azt gondoltam, hogy ez volt az. A vélemények alapján nagyon kellett volna tettszen, gondolkodtam is a vak vásárláson. Áldom az eszem, hogy csak egy fújós EDT mintát rendeltem.
Amit kaptam, kicsit sem tetszik. Citromos zseléscukorka illata van rajtam. Kifújáskor -érdekes módon- emlékeztet a Mandragore-ra.
De legalább nem tart 2 óránál tovább...
Remélem van, akin szebben muzsikál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 26.

De legalább nem tart 2 óránál tovább...
Remélem van, akin szebben muzsikál...