Goutal Paris

Ár:   30 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amanda, Módosítva: 2018. augusztus 9.

Ár:   30 000 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Nessy

2020. január 12.

Egy viharos reggel. Ilyen névvel kicsit több frissességet el tudnék viselni tőle. Érezhető az ózonos, vizes jegy, a nedves friss föld, emiatt néha egy kis előbukkanó gomba illatot is elkapok...nem mindig. Az uralkodó természetesen a fehér virágcsokor, a legerősebb a gardénia. Összességében szép illat, de nem élek halok érte, nem igazi szerelem. Az EDT van a birtokomban, pár órát illatozik és nekem ennyi elég is belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

mmaryann

2019. július 18.

Kellemes egzotikus, nyári virágcsokor! Jellegében rajtam rendkívül hasonlít a Guerlain Lys Soleila-hoz, vagy a Terracottához. Szerelembe nem estünk, az előbbiek számomra sokkal jobbak, de egy erős 4-est megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 18.

eveartstar

2018. július 23.

Up:
Méghogy semmi...
Csodálatosan friss kompozíció, egyszerűen imádom! Semmi él, karc, hanem egy friss virágcsokor.
Engem pont a frissességével, és nem a gardéniaságával győzött meg.
Most néztem utána a nyári parfümjeimnek a fragi segítségével, hogy van e bennük közös pont..és igen van! Nagyon szeretem a friss aromás, friss fűszeres kompozíciókat a virágillatokból.

Csapni való tartósságra hivatkozva bevágtam a sarokba az üvegével együtt porosodni...egész jól el volt eddig...
Most ez a nyári illatom, imádom és kész csoda hogy egy ilyen virágillatot el tudok viselni magamon nyáron. A párom is szagolgatja rajtam, hogy milyen finom..
Pont letojom hogy mi hiányzik belőle meg mi nem, nekem bejön ez a dewy zöld gardénia!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 23.

Up:
Méghogy semmi...
Engem pont a frissességével, és nem a gardéniaságával győzött meg.

Trixi

Korcsoport: >54
2018. június 11.

Előre szégyellem magam azért, amit írni fogok, de ez is egy vélemény. Én semmi mást nem érzek ebből a költeményből, mint a muskátli szagát, amivel tele van édesanyám erkélye, és amikor hozzáérek egy levélhez, pontosan ezt a szagot érzem, megspékelve egy kis rohadó földszaggal. Tömény bűz. Hogy még magamra is fújjam, amikor hányinger kerülget tőle? Azonnal lesikáltam a kezemről. Miért akarja ezt valaki parfümformába önteni? Bocsánatot kérek a rengeteg rajongótól. Ez is csak azt mutatja, mennyire mások vagyunk, mi, emberek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 11.

GNóri

2018. április 17.

Eddig egyik Annick Goutal szárnypróbálgatásom sem járt sikerrel, de a leírása alapján bíztam benne, hogy talán végre ő lesz az igazi, nagyon megfogott a leírása, miszerint eső utáni illathoz hasonlítják. Nos, tényleg friss, hűs, vizes, zöld, de a bőrömön sajnos sokkal erőteljesebbek a fehér virágos jegyek. A könnyed jegyek ellenére az erős virágosság miatt rajtam nagyon fojtogató, hosszútávon nem tudtam elviselni. Érdekes az is, hogy ennyi izgalmas összetevő ellenére rajtam viszonylag egyszerű és lineáris illat, és igazából pont ezért nem tudok rajongani egy Annick Goutal illatért sem. Az illatjegyek különlegessége és párosítása magában hordozná a lehetőséget, hogy valami igazán ütős parfümmé álljanak össze, de mégis szürke, vérszegény a végeredmény. Szép, minőségi, jól nevelt, de unalmas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Piri11

2016. július 23.

Még nem írtam róla véleményt, így itt az ideje, hogy megtegyem. Az itteni és a frgarantica-n található csodás vélemények alapján birtokomba került egy kisebb mennyiséggel. Nagyon szeretem a virágos illatokat, így amikor magamra fújtam vártam a csodát .... csodát, csodát .... csoda nincs, halszag viszont van :( Hogy mire képes a kémia: ez a parfüm rajtam halszagú. Azóta próbálkoztam más illattal is amiben gardénia van, ott ugyanígy jártam :( Sírok :((( Én csak egy 3-at tudok adni erre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 23.

Krisztocska

2016. február 12.

Finom, könnyed édes illat, de nagyon nőies. Pont azért, mert az édessége ellenére sem nehéz, melegben is viselhető. Télen nyáron szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 12.

bal26

2015. november 28.

nagyon kellemes, finom, aranyos illat. A nevével (Viharos reggel) ellentétben, nekem ez egy derűs, eső utáni, tavaszi reggelt idéz. Az első pillanatokban sajnos nagyon alkoholos, szúrós, műanyag illat csapja meg az orrunkat, de szerencsére hamar kibontakozik a szív, majd később az alapillat. A gardénia dominál, de csak lágy fás jelleggel, és ezenkívül még sok-sok virág. Virágos parfüm ellenére egyáltalán nem "nehéz" és nőies, hanem valahogy nagyon légies aquás-fás jellegű az egész. Leszáradáskor kicsit retró szappanossá válik, de ez is bevállalhatóan arányos adagolásban. Bátran ajánlható bárkinek kortól és nemtől függetlenül, aki kedveli magán a visszafogott, kedves virág illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 28.

x

2013. június 3.

Gyönyörű lágy jázminos csoda, a legszebb virágokból. Nekem inkább tavaszi reggeli kerti séta benyomást kelt, de kinek mit idéz fel. Engem egy szippantással elvarázsolt nagyszüleim kertjébe tavasszal, amikor az első virágok már életre kelnek... leírhatatlanul gyönyörű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 3.

Amanda

2013. március 22.

A tökéletes nyári illat. Forró trópusi dzsungel, buja zöld növények, egzotikus virágok. Semmi fűszeresség , semmi édesség. A gardénia es a gyömbér lélegzetelállító kompozíciót alkot, s a háttérben mitha friss kókuszdió illata derengne vagy mégsem? Titokzatos őserdő, párás mégis száraz, szinte fojtogat, rabul ejt. Érdemes kiipróbálni, hátha valakinek bejön. Az én bőrömön sajnos képtelen kibontakozni ez a gyönyörűség, annyira sajnálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 22.