ANNY

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lulic, Módosítva: 2019. május 17.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Feltölti a egyenetlenségeket, erősít, gyorsan szárad, fényt adó alap és fedőlakk egyben.

BKJ

2020. szeptember 7.

Fedőlakként borzalmas. Gondoltam, ennyi pénzért biztos tényleg ez lesz a tökéletes választás. Több esélyt kapott, különböző márkájú körömlakkok fölé. Mindnél lassan száradt, buborékos lett. Kidobtam 4000 ft-ot a kukába.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

csakvi

2020. július 5.

Február óta használom, hetente egyszer vagy kétszer. Attól függ, hogy a fölé festett szín hogy bírja. Mert persze minden lakkozást ezzel kezdek.
Soha életemben nem voltak a körmeim ennyire erősek és hosszúak. Zselézés utáni teljesen elgyengült, megvékonyodott, töredezett körmeimet hozta rendbe, és tényleg, elképesztően szépek és erősek a körmeim tőle.
Emellett a sűrű használat mellett még mindig nagyon sok van benne. Simán megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 5.

kataveronika

2020. június 9.

Teljesen meg vagyok elégedve ezzel a termékkel! Én eddig csak OPIt használtam, de a tavaszi helyzet miatt beszerezhetetlenné váltak a különböző alapok, így vettem ezt. Nagyon (!) könnyen terül fedőlakként is. Villámgyorsan lehet vele dolgozni, és tényleg gyorsan szárad. Én alapozásra és fedésre is használom, kiváló. Mindazt nyújtja, amit a dobozon ígér, ez nagyon kellemes meglepetés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 9.

almafa324

2019. március 23.

Nagyon szeretem, alaplakknak használom, rámegy egy másik szín, ezzel egységes képet ad a köröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

EvaCs

2016. december 30.

Douglas kalendáriumban volt, örültem neki mert most egy új fedőlakkot keresek. Nekem az essence BTGje az etalon így kiváncsi voltam ő mit tud. Gyorsan szárad ami nagyon fontos, az ecsete vékony mert ez egy kis üveg, én mondjuk nem bánom a vékonyabb ecsetet. Szép fényes is de az essencet még mindig jobbnak találtam összhatásban de azt sajnos már nem gyártják. Nem hiszem hogy ezt az eredeti árán megvenném, talán egy akció keretében. Biztosan elhasználom, lehet a végére hozzám nő..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 30.

Lulic

2014. november 16.

Gyorsan szárad és valóban erősíti a körmöket. A fénye lehetne kicsit intenzívebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.