Antonio Banderas

Ár:   6800 Ft, 7700 Ft és 11 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Burya, Módosítva: 2021. december 2.

Ár:   6800 Ft, 7700 Ft és 11 600 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Fejjegyek: tengeri jegyek, gyümölcsös jegyek, kókusz

Szívjegyek: jázmin, ilang ilang

Alapjegyek: pézsma, vetiver, borostyán

rosa.love

2022. július 31.

A zöld tesóját imádom, de ez átlagos illat. Olyan tipikus rózsaszín, semmi különös.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. július 31.

Burya

2021. december 14.

Édesanyámmal együtt szaglásztunk egyszer a drogériában és ez nagyon megtetszett neki, pár nappal később megleptem vele a névnapján. Meglepődtem az illatjegyein, mert esküdni mertem volna, hogy inkább bazsarózsás illat. Jázmint és kókuszt én egyáltalán nem érzek benne, inkább a vizes-gyümölcsös jegyek a dominánsak benne, és igen, az a meg nem nevezett rózsaszín virág, ami elvileg nincs is benne. Kellemes illat, kicsit emlékeztet a Bright Crystal-re, de annál édesebb, kevésbé citrusos. Az akciós árát teljesen megéri, a teljesen nem. Szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 14.