Antonio Puig

Ár:   5140 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. október 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 1994

Illatcsalád: aromás-fougere

Fejjegyek: levendula, frézia

Szívjegyek: muskátli, grapefruit

Alapjegyek: tölgyfamoha, borostyán, bőr

Lapo

2017. április 11.

Igazolni tudom Kenwoodman véleményét.. valóban érzek én is némi hezitálást, hogy most jó vagy sem az illat.. de figyelembe véve hogy a Silver egyszerűen zseniális, túl magasra tette a mércét, így szerintem nem egy rossz illat ez sem..sőt..
A RL - Polo Sport-ra vonatkozóan (ami az egyik kedvenc és elsők közötti parfümöm volt, így jól ismerem), amihez sokan hasonlítják a következőket gondolom: a fej és a leszáradás szépen hozza az általam jól ismert tiszta, picit de nem megosztó mértékben régi vágású sportos illatot. Azonban valóban tartalmasabb, akár mélyebb, nehezebb is annál. Figyelembe véve, hogy mennyibe kerül, a mainstream sport illatokat megvetők számára nagyon jó vétel, 30 éven túl.. Az üvege a citromsárga kupakkal marha jól néz ki :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 11.

Kenwoodman

Korcsoport: >54
2017. március 30.

Igen -nem, igen-nem . Ezek a gondolatok váltakoztak a bőrpróba közben . Csak a a fránya pézsmás karakter ne lenne benne, attól túl nehézzé válik számomra bármelyik illat. Emiatt pedig sehogy sem tud könnyeddé válni. A rokonait - Quorum, Qorum Silver - meg sem közelíti illatminőségben , emiatt a hatósugár és tartósság kevéssé fontos .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. március 30.

Joe38

2017. március 10.

Legfrissebb szerzeményem!
Több szempontból is meglepett ez az illat!
Egyrészt:az árához képest amit nyújt az zseniális!Erőteljes és szép hatótávolságú parfüm!
Egyedi,karakteres ,de mégsem ódivatú !Aquás jellegénél fogva abszolút kortalannak érzem.....
Másrészt: Fragrantica-s vélemények említenek hasonlóságot a Polo Sport felé......
Azt kell mondanom,hogy a fejjegy és utána még 1-2 órán keresztül gyakorlatilag egy az egyben a Polo Sport-ra emlékeztet!!!
És én ennek nagyon örülök ,mert nem nagyon találkoztam eddig Polo Sport hasonmással!!!!
Az alapok kicsit eltérőek ,de ha megnézzük az összetevőket láthatjuk ,hogy a PS totális fás alapokon nyugszik meg,míg én
az Aqua Quorum bázisát amolyan bőrős - pézsmás jellegűnek érzem!
Ugyan abban az évben dobták piacra mindkét illatot,ráadásul még az üvegük kékje is nagyon egyforma!!
Nagy kedvencem volt fiatalabb koromban a Polo Sport!Imádtam a karakteres,aromás jellegét és hogy egy könnyed ,de mégis egyedi,
figyelemfelkeltő habitussal rendelkezett!!Sajnos egy időben eltűnt ,majd mikor újra felbukkant már ritkaság kategóriában árulták elég borsos áron!
Manapság is nehezen beszerezhető és nagyon ki kell nyitni hozzá a pénztárcánkat!!
És akkor itt ez csoda!80%-ban hozza ugyan azt az illatot,gyakorlatilag szinte ugyan azzal a "sillage-longevity" párossal..
És mindezt negyed annyiért!!!Lehet ,hogy szintetikus,lehet,hogy nem Amerikai...na és?
Azért egy Antonio Puig már bőven bizonyított a parfümiparban és egyáltalán nem "kis név" a piacon!
Engem megint csak megerősített az,hogy a Spanyolok bizony nagyon jók és érdemes figyelemmel kísérni a munkáikat az illatok között!
5 szép nagy csillag és azt hiszem így már bátran fogok bele a "Silver" beszerzésébe is ,hogy teljes legyen a sor......

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 10.

Legfrissebb szerzeményem!
Több szempontból is meglepett ez az illat!
az Aqua Quorum bázisát amolyan bőrős - pézsmás jellegűnek érzem!