Antonio Puig

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. szeptember 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Fás-aromás illat férfiaknak.
Kiadás éve: 1975
Az illat jellemzői: fás, fűszeres jegyek, virágos jegyek, zöld jegyzetek és citrusfélék.

A Parfümöt a 18. századi arisztokrata George Brummel Ihlette, aki egy angol lord volt. Csábító személyiség, aki kifinomult eleganciájával divatot teremtett. Az illat jellege a csábító szellem és a férfias elegancia találkozása egy kiváló karakter, amely tökéletesen összeköti a szabályokat, a tökéletes úriemberrel.