Antonio Puig

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, Módosítva: 2013. augusztus 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: fás-aromás

Ajánlott: férfiaknak

Fejillat: üröm, kömény, grapefruit,  bergamott,  citrom

Szívillat: ciklámen, szegfű,  fenyő, szantálfa,  pacsuli

Alapillat: bőr, ámbra,  tölgymoha,  dohány

Ár: 450 Ft, 750 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
Hazelnut

2017. március 9.

Megvettem.Meggyőzött.Ezekre hasonlít:azzaro p.h.,tsar,kicsit eucris,kicsit kouros.Így azt mondanám,hogy nem egyedi...de mégis..mert teljesen mégsem hasonlít egyikre sem!Mert ez mégis csak egyedi!Mert ez quorum.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 9.

Kenwoodman

Korcsoport: >54
2017. február 24.

Már egy éve használom , téli nyári illatnak egyaránt bevált. Jó értelemben vett retro minden cuki-csoki édesség nélkül .
Nekem a 4.x-ét taposó szmokingos Sean Connery jut róla eszembe. Kellemes meglepetés, 30-on túli ismerős női barátok és huszonéves fiam és lányom is nagyon jó illatnak minősítik . Tartóssága : 8-10 óra , hatósugár nagy .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. február 24.

x

2016. november 13.

Jellegzetes és jó illat.
Más: amikor azt olvasom mindenütt, hogy hű de hipermaszkulin meg parancsoló meg erőteljes, mindig az jut eszembe, hogy a Bandit mellett, ami ugye nőknek szánt illat, a Quorum, de talán még a Kouros is, szinte már szerénykedik. Kb mint az M7, aminél boldog-boldogtalan megjegyzi, hogy szigorúan csak férfiaknak, közben meg a Le Baiser du Dragon jóformán a megszólalásig ugyanolyan, csak oud nélkül. Talán ha lennének használható emlékeim a 80-as évekből, akkor én is érezném a tesztoszteronbombát.

Hogy valami on is legyen: klasszikus, nagyon tiszta, nagyon zöld. Tényleg nem a mai kor ízlése, de akinek szép a bőrén, és aki értékeli ezt az oldschool, macsós, aromás, zöld, herbás, szappanos illatot, némi fával és számomra csak nagyon ritkán érzékelhető bőrrel, és elég önálló ahhoz, hogy ne ijedjen meg tőle, hanem a saját ízlése után merjen kísérletezni, az nem fog mellé vele. Én egész évre el tudom képzelni, mert elég friss érzést kelt. Egyszerre emlékeztet egy fenyős autós légfrissítőre, amely valahol nagyszüleim házában lengedezett nagyon régen, már nem tudom, hol, és egy emlékeim szerint Oriflame-es férfi tusfürdőre, amely annyira kellemesen erdőillatú volt, hogy nagy gyönyörűséggel használtam el. Ami különlegessé teszi számomra, az egy mély, sötét füstösség, mintha fát égetnének az ember bőrén, nyilván a dohányt érzem ilyennek, mesterien jelenítik meg az illatban. Tábortűz az erdőben, favágóillat, de ez olyan favágó, akinek nincs most divatos, gusztustalan hétmérföldes szakálla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 13.

Jellegzetes és jó illat.

jodocus

2015. december 4.

Nekem egyszerűen kedves ez az illat. Nem azt mondom, hogy nem rendelkezem jobb illattal, de ez egy becsületes kreáció. Valamilyen oknál fogva, az a véleményem, hogy a "80-as évek" férfiillatai férfiasabbak és ütősebbek voltak a maiaknál. Erre kiváló példa a Quorum, amit nyugodtan nevezhetnénk örök túlélőnek. Nem gondolom, hogy csak az idősebb férfiaknak áll jól, inkább azt mondanám, hogy a határozott, magabiztos férfi illata. Szerintem ma is alkalmas a női szívek, és a férfi szívek meghódítására is, mert egyedi, elég rejtélyes, és valamiféle tisztaságot is üzen.
Inkább a színekre utalok: jól állhat egy délies típusú, temperamentumos, szókimondó hímnek, pláne, ha barna szemű, barna bőrű, művelt és vagány. Gátlásosoknak tilos !
Ár/érték-arány: kimagasló !!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 4.

Ár/érték-arány: kimagasló !!!

adelmus

2015. április 28.

A negyven feletti korosztály (akkori) luxus illata. Édesapám is használta annak idején. A régi verziónak félelmetesen erős, határozott, hosszan tartó illata volt, a Férfi viselte aki mielőtt megjelent valahol előre tolt hadtestkén küldte bemutatkozni, (az analógiánál maradva: felderíteni) az illatát. Még senki nem látta, de már mindenki kezdett érdeklődő tekintettel szimatolni, a lányok helyezkedni, szoknyát és frizurát igazítva nézelődni, kíváncsian keresni az illat forrását a FÉRFIT.
A most kapható verzió már egy kissé visszafogottabb, talán diszkrétebb.. a mai kornak megfelelően "intelligensebb". Nem rossz illat, de szerintem kissé elmúlt az idő felette (ahogy múlik felettünk is). Kiment lassan a divatból, megöregedett az illat. Ez nem von le az értékéből, sőt.. mint egy jó bor, talán nemesedik is .. Egy 25 éves érettségi találkozóra.. esetleg egy második esküvőre.. de mindenképp.. 40 feletti férfinak ajánlott a használata..
Tapasztaltom szerint: az első óra hatalmas hatósugár és intenzív illatdominancia.. ami négy öt óra múlva már csak intim közelségben, a bőr közelében érezhető.. Persze abban a korban amikor ő született nem is volt más az elvárás..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 28.

goyamaduer

2015. április 20.

Kellemes, erőteljes, nagyon férfias, "zöld" illat a 70-es, 80-as évek iskolája szerint. Tartós, hosszú órák múlva is érezhető és élvezhető: a nyers, kissé karcos és erős indítás után pár órával sokat finomodik, de még mindig nagyon karakteres. Én inkább 30-40 felett ajánlanám, bár el tudom képzelni, hogy egy kellően határozott huszonévesnek is jól állhat. Öltönyhöz, farmerhez egyaránt passzoló, remek illat. Lelki rokonai: Azzaro, Paco Rabanne Pour Homme, Pino Silvestre, Drakkar Noir, stb., vagyis a manapság divatos vizes-légies-gyümölcsös illatokhoz kb. annyi köze van, mint Charles Bronsonnak Lakatos Márkhoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 20.

Joe38

2013. augusztus 2.

Köszi Laci, hogy feltetted!Nekem ez az illat olyan ,mint a 45-ös Magnum!Örök Klasszikus,nagyot szól,elegáns és annyira karakteres,hogy nem mindenkinek áll jól........................Retro darabja ez a parfüm palettának és én örülök neki ,hogy még ma is kapható!Nálam már korábban erős 4 *-ra vizsgázott....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 2.