Aphrodite

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csankaa, Módosítva: 2015. április 28.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Görög olíva olajból készült szappan levendula illattal

100%-ban természetes anyagból készült. Nem tartalmaz parabént, SLS-t, mesterséges tartósítószert illetve állati zsiradékokat.

cintialaura

2017. augusztus 7.

Imáááááádom a görög olivás szappanokat.Oké, az áruk nem éppen annyi mint a magyar szappanoknak, de olyan élmény velük a fürdés és lassan fogynak, hogy ez kárpótol:) (Bár én kint 2€-ért vettem nem 990 forintért ahogy itt van feltüntetve) Magnóliás és levendulás változatban van meg, szeretem őket. Jár az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

BlackLion

2016. június 28.

Jó kis szappan! Hidratál, tisztít. A test bármely területén használható. Én egy magyar webshopból rendeltem. Több féle illatban van: gránátalmás, levendulás, mangó és papaya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

csankaa

2015. április 18.

Görögországban találtam rá a termékre. Isteni levendulaillata és kellemesen krémes állaga van, ennél finomabb szappant még sosem próbáltam! Használata után finoman puha, illatos maradt a bőröm. Mindenképpen újravenném :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate
Tisztítószerek: Sodium Olivate