Apivita

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cintia89, Módosítva: 2019. szeptember 12.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   50ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek

Könnyű textúrájú hidratáló kézkrém jázminnal és propoliszzal.

CeCeDrake

2020. május 19.

Már a másodikat is elhasználtam belőle. Jól hidratál, hamar beszívódik, nem kell belőle sok, nem hagy fura réteget a bőrön. Szinte majdnem tökéletes. Az illata intenzív és nem igazán tetszik, de nem az illat miatt használom. A legtöbb kézkrémet le kell törölgetnem a tenyeremről, ha kocsiba ülök, mert ragad, csúszik, izzad, stb. Na ezt nem. Úgyhogy praktikus, a hatása is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.