Officina Merta

Ár:   800 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   85 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2019. január 21.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gazdag ásványianyag-tartalommal. A hévízi iszap gyógyhatásai közismertek: fokozza a sejtek anyagcseréjét, és ezáltal a bőrünk méregtelenítését is. Segít csökkenteni a gyulladásos folyamatokat és jótékonyan hat a pikkelyesedéssel járó bőrtünetekre is.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

miskvx

2019. július 9.

Új kedvenc. Finom puha bőr fürdés után és finom illat. Sok más hatását nem vettem észre de ez pont elég ahhoz hogy nálam kedvenc legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 9.

clairenoctuelle

2019. március 14.

Egy budapesti bio nagykereskedésben szereztem be és nagyon megszerettem :) Olyan szappant kerestem zuhanyzáshoz / fürdéshez, amely nem tartalmaz pálmaolajat, illetve megfelel a kiszáradásra hajlamos bőrömnek, vagyis nem szárítja ki. Ez a szappan minden elvárásomat teljesíti, ráadásul hévízi iszapot is tartalmaz. Szeretek mindig új szappanokkal kísérletezni, de ezt biztosan újra fogom venni ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil
Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance

A Hévizi-tó vize. A gyógytó vize kalcium- és magnéziumtartalmú, hidrogén-karbonátos, kénes, enyhe radontartalmú gyógyvíz. Biológiai aktivitása a szerves vegyületek jelenléte következtében jelentős. Ez utóbbi adja egyedi jellegét. A kozmetikumokban a Hévizi-tó vize a Kaviczky kozmetikumokban található.