Apotheker

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: pink sunrise, Módosítva: 2012. augusztus 23.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Tejsavtartalma eltávolítja a felső elhalt hámréteget, tisztítja a pórusokat, puhítja a bőrt.
Használatával eltünnek a bőr felületi egyenlőtlenségei, puha, selymes tapintást eredményez. A titándioxid és a kén fokozza a készítmény keratolítikus hatását.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

tara95

2014. október 15.

Elegem lett a fizikai radírokból, mert úgy tűnt, hogy a pattanásoknak inkább csak árt mint használ. Így keresgélni kezdtem kémiai hámlasztókat és először az AHA változatban gondolkodtam, de mivel az 1300 Ft volt ez meg 885 e mellett döntöttem, illetve a kén és cink tartalom is erősen befolyásolt. Nos egy kénes szagú pakolásnak tűnő sűrű tejfehér kenőcs. Nagyon-nagyon vékony rétegben kell felvinni a megtisztított bőrre majd amikor megszáradt ledörgölni, végül vízzel leöblíteni. Az eredmény: pihe-puha arcbőr ami nem húzódik végre és a pórusaim alig látszanak és tiszták!! Alig hittem a szememnek. Majd az összetevőket is feltöltöm. Egyelőre 4es, huzamosabb használat után jövök. Az biztos, hogy nem bántam meg és ajánlom :D.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.