April Aromatics

Ár:   57 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Zsildom, Módosítva: 2016. szeptember 9.

Ár:   57 000 Ft

Holisztikus megközelítésen alapuló, kézzel gyártott, természetes parfüm. "Az a szenvedélyem, hogy olyan gyönyörűen illatozó, növényi eredetű parfümöket alkossak, melyek segítségéval átadhatom a természet gyógyító erejét." Tanja Bochnig

Illat összetevők: tubarózsa, szantálfa, jázmin, gyümölcsös tónusok, rózsa, ámbra

Gigike

2016. február 5.

Nagyon szeretem !!!!! Egyszerűen magával ragad az a finom édes illata !!! Aki szereti a jázmint az nem fog tudni ellenállni neki :)
Hosszan tartó illatát még másnap is érezni a ruhákon. Amiért 4* adok neki az az ára !!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 5.