Aqua Mundi

Ár:   1280 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: Mamifamily68, Módosítva: 2017. június 1.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"Hévízi iszappal dúsított, citrusos illatú, olívaolajat, kókuszolajat és shea vajat tartalmazó natúr szappan. A hévízi iszapos szappan legfőbb alkotó eleme az E-, A-, D-, K vitaminokat, ásványi anyagokat, természetes antioxidánst és béta-karotint tartalmazó olívaolaj. A szappan másik alkotóeleme a 90%-ban telített zsírsavat és laurinsavat tartalmazó kókuszolaj. A fürdés közbeni igazi luxus érzés elérése érdekében jelentős mennyiségű shea vajat is tettünk ehhez a szappanhoz, így növelve ezáltal a szappan E- és A-vitamin, valamint telített és telítetlen zsírsav tartalmát. Az összetevőinek és elsősorban a hévízi iszapnak köszönhetően sok ásványi anyagot tartalmaz. A szappan színe sötét szürke, illata enyhén mentolos és citrusos."