Aqua Mundi

Ár:   1280 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Mamifamily68, Módosítva: 2017. június 1.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"Körömvirág-sárga, narancsos illatú, olívaolajból, kókuszolajból és napraforgóolajból készült natúr szappan. A körömvirágos szappan egy olyan professzionális natúr szappan, amelyben a tápláló alap olajok (olíva-, kókusz- és napraforgóolaj) hatását körömvirág szirmok és édes narancs illóolaj hozzáadásával fokoztuk. A modern kori szépségipar egyik legtáblálóbb olaját, a napraforgóolajat használtuk a vitaminokban gazdag, telítetlen zsírsavakat tartalmazó olíva olaj és a magas telített zsírsavakat tartalmazó kókuszolaj mellett a natúr szappan elkészítéséhez. Az olajakat kiegészítendő beletettük az egykor mindent gyógyító csodanövénynek tartott szárított körömvirágot, hogy hozzáadja a szappanhoz a benne lévő flavonoidokat, karotinoidokat és E-vitamint. A kellemes tapintáshoz és állaghoz kellemes illat dukál, ezért is illatosítottuk édes narancs illóolajjal."