Aquafresh

Ár:   700 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lau0825, Módosítva: 2013. december 20.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Friss leheletet biztosít, és ott is kifejti hatását, ahova a fogkefe nem ér el.

• antibakteriális hatóanyaga eltávolítja a baktériumokat
  • speciális összetevője révén csökkenti a lepedékképződést
  • fluorid tartalma erősíti a fogakat

Kiszerelés: 500 ml

JudithBeauty

2019. április 17.

Általában Listerine-t használok, ha szájvízről van szó, de most kipróbáltam ezt az olcsóbb kategóriájú szájvizet. Többet vártam tőle, én a kellemesen mentholos ízt kedvelem, és ez inkább kesernyésbe vált át a használatakor.
Inkább visszatérek a másik márkához, mert hiába kedvezőbb az ára, ha kellemetlen utóízt produkál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

Floree

2018. október 12.

Hosszú ideig tartó Listerine-időszak után ideje volt valami más szájvizet kipróbálnom. Habár semmi bajom nem volt a Listerine-nel (még az alkoholtartalmával sem, mert jó fertőtlenítő hatása van), de úgy éreztem hogy az ízük nem az igazi, nem érzem frissnek a leheletem utánuk (kivéve talán a Green Tea-s verziót, annak az íze is finom volt).

Kétszer használtam eddig, de nagyon pozitív a benyomásom róla. Nagyon jó friss az íze, mintha mentolos rágót rágcsáltam volna! :) Nagyon finom és friss leheletet biztosít, már most imádom. Remélem hosszú távon is jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

roddo

2018. október 11.

Mentolos, enyhén frissítő ízt hagy maga után, ilyen ár\érték arányban nagyjából ez a minőség várható. Összességében pozitív a véleményem róla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Marcsus

2014. december 15.

Szerencsére valóban nem egy Listerine, nem marja szét az ember száját. Elvileg egy percen keresztül kellene vele öblögetni, igyekszem betartani, de ennek ellenére sem érzem azt a kirobbanó mentolosságot. Engem ez nem zavar, nem fogmosást akarok kiváltani a szájvízzel, csak egy kis plusz frissességet és kellemes mentolos illatot adni, az pedig ezzel is megoldható. Az ára nagyon baráti volt, 500 ml került kb. 550 Ft-ba, tehát nem sokkal drágább, mint a drogériás sajátmárkás szájvizek, a hatása pedig nagyjából megegyezik azokéval. Aki nem szereti a csípősen mentolos ízt, annak tökéletes lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 15.

proskit

2014. szeptember 5.

Sokkal mentolosabb és kevésbé édes mint a Listerine-ek. Akik a Listerine csípős erejét kérik számon, azoknak nem a mentol hiányzik, hane az alkohol. A Listerine-ben ugyanis az alkohol csíp, az adja a jellegzetes Listerine érzést, amire úgy rá lehet kattanni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 5.

Nicu

2014. február 11.

Az íze kicsit fura, de legalább nincs benne alkohol, és nem marja az amúgy is érzékeny ínyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

claudia

2014. február 11.

Ilyet vettem a Listerine helyett, jóval olcsóbb volt.
Hááát....nekem nem tetszik :/ Igaz kicsit frissíti a leheletet, de nekem mintha maradna utána egy kis savanykás utóíz a számban, nem szeretem. Nem olyan igazi maró mentolos, mint amit én szeretek de ettől még lehet valakinek jó.

Ilyet vettem a Listerine helyett, jóval olcsóbb volt.

lau0825

2013. december 22.

Nagyon szuper, eddigi legjobb szájvizem. Alkoholmentes, nagyon jó íze van, sokáig friss marad a leheletem. Nagy kiszerelés, olcsón. Többé nem is veszek mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.