Aquolina

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, Módosítva: 2012. augusztus 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád orientális-vaníliás
Összetétel vanilia, pézsma, mogyoró, mandarin, koriander, gyöngyvirág, citrom, bergamot

mafalda

2021. április 3.

Hú régen használtam emlékszem ez valami brutál édes, tömény csoki illat volt. Nem tudom hogy voltam képes használni, na meg a környezetem hogy viselte, pedig egész jól ahogy emlékszem...😂 az tuti hogy brutál erős volt, és tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 3.

judit0206

2021. február 11.

Imádtam. Hamarabb ismertem és használtam, mint a Pink Sugart. Nekem ez volt az igazi vatta cukor illat, hiába choco :)
Sajnálom, hogy már nem gyártják, ma is megvenném, viszont a Pink Sugart már nem bírnám elviselni...szomorú, hogy azt még mindig lehet kapni, ezt pedig már nem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

Timo6

2020. február 2.

Jujjj, de nagy szerelem volt ő is! Rengetegen dícsérték rajtam. Ugyan még van belőle, de már nem használom. Csak szimatolgatni, nosztalgiázni tartogatom. Köszönöm neki a szép időket! 😊 Adok hát egy ötöskét! 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 2.

silence

2018. október 19.

Kb. 10-12 éve amikor mentem a Douglasba beszerezni az újabb üvegcse Pink Sugar-omat, akkor fedeztem fel mellette ezt a finom, csokis sütit...... nyami-nyami...... a mai napig összefut a nyál a számban, ha felidézem az illatot. Emlékszem, megvettem egyszerre mindkettőt (a Pink Sugarból már a második üvegcsével), de ez sokkal nagyobb kedvenccé vált, mint vattacukor elődje.
A Pink Sugar inkább cukorkás, ez pedig csoki...... kakaós-csokoládés muffin 😋 És mivel mindig inkább csokoládé, mintsem cukorka rajongó voltam, így sokkal közelebb állt hozzám ez az illat, jobban szerettem őt!
Bár már akkor sem az én korosztályomnak valónak éreztem (inkább fiatal tinilányoknak - szinte inkább csak gyereklányoknak képzelem), itthon a 4 fal között előszeretettel elfújkáltam belőle egy 30ml-s üvegcsével.
Kissé bugyuta, gyerekes, de mégis egyedi és fantasztikusan összerakott nyálcsorgató finomság, amit most is szívesen szaglásznék itt a 4 fal között titokban (utcára, elmenősre véletlenül sem használnám)!
Ár-érték arányban kedvező volt, azt nyújtotta, amit tőle várni lehetett, így 5-ösre értékelem és sajnálom, hogy nem gyártják már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 19.

Luiselotte

2017. december 20.

Vagy 10 eve használtam, rögtön a Pink Sugar után vettem meg és akkor nem becsültem eléggé. :(
Csak úgy elfújkodtam, ilyen egynek jó lesz kategória volt ez nekem akkoriban.
Most a kezembe akadt a márka csokis tusfürdője és elepedek, hogy legyen újra az illatból is.
Ülnék az ablak előtt, nézném ahogy esik a hó, bent jó meleg van és finom csokoládés - mogyorós - kardamomos illat ...
Ha valakinek van eladó , akár maradék is keressen meg .:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 20.

Csak úgy elfújkodtam, ilyen egynek jó lesz kategória volt ez nekem akkoriban.
Ha valakinek van eladó , akár maradék is keressen meg .:)

pomme

2017. április 3.

Rajtam az elején főleg a narancs és a koriander érződik egy kis mogyorós csokival, ekkor még nagyon "száraz" illat, de egy jó fél óra után eltűnik az első két jegy és csak szuperfinom Nutella-illat marad. Nagyon furcsa, hogy sokan panaszkodnak a tartósságára, rajtam 1-2 fújás kitart egész nap. Nyáron biztos borzasztó sok lesz, de most amíg hűvös van, használni fogom. Tesómnak is vettem egyet, de ő finoman szólva nem volt tőle elragadtatva :D úgyhogy felraktam eladásra.
Update: hát megértem mostmár Tesómat, megint ráerőszakoltam szerencsétlenre az enyémből egy adagot, mert nem hittem el, hogy ez rossz lehet (a Nutellát mindenki szereti). Rajta nem múlt el fél óra után a "hülyeség", sőt, csak tovább fokozódott. Az ő bőrén olyan, mintha égett gumi vagy valami hasonló szag is lenne benne...vagy olvadt műanyag? Lehet, hogy csak túl sokat cigizik :P de ha csak rajta szagolom ezt a parfümöt, tutira kihajítom. Lehúzni ezért nem fogom, mert rajtam meg egy álom, csak gondoltam megosztom a nem annyira pozitív oldalt is.
Up2: Komolyan, nem vagyok normális, itt a 20+ fok, napon pólóban rohangászós idő, erre ezt használom a nyári szánsájnhepinessz parfümjeim helyett, amiből mellesleg van 680 darab... Nem lett émelyítő, viszont 2 fújásnyi egész nap kísért és nem mondanám, hogy segít a szokásos tavaszi fogyókúrában. A legtöbb parfümömmel ellentétben ezt érzem magamon végig és folyamatosan valami édeset zabálnék, hála neki. Pedig én vagyok az, aki ha bűnözős kaját vesz, az soha sem csoki, maximum levespor, vagy valami sós hülyeség, de sosem édesség. Erre ez itt letámad, hogy EGYÉL CSOKIIIT :D Aki szeretné acélosra edzeni az akaraterejét, annak szívből ajánlom. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 3.

Lory

2014. november 10.

Nagyon szerettem:) Nem egy rafinált illat de édes,melengetős,csokis,mogyorós csoda a hűvös,ködös őszi napokra.Tartós,akár újrafújás nélkül is kibírt egy napot,kabáton,sálon hetekig érződött.Sajnálom,hogy már nem kapható,kár érte :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 10.

Babooca

2014. szeptember 7.

2014.02.07.
Sohasem gondoltam volna, hogy valaha érezni fogom ezt az illatot. Azt tudtam róla, hogy sokkal kevésbé megosztó, mint a PS és, hogy elég nagy a rajongótábora a külföldi blogokon. Kedves Poison megmaradt kis üvegcséjét ma kaptam kézhez. Az illata mogyorós, rajtam a citrusos jegyek erősen kijönnek, hogyha közvetlenül a bőrre fújom. Ettől savanykásabb lesz az illat, ezért inkább úgy használom, hogy átsétálok csak az illatfelhőn. Így nem dominál a citrusosság, csak a kellemes mogyoró a vaníliával. Hmmm. Kedvesemnek mutattam, tetszett neki, de nem volt úgy elragadtatva, mint más illataimnál, pedig gourmand. Szerintem a hűvös, esős, ködös napokon párszor bevetem. A Pink Sugarnal kicsit kisebb hatósugarú, de tartósságban vele azonos illat. Felfedezhető a rokonság kettejük között, a vanília domináns. Sajnálom, hogy már nem gyártják, nem rossz kis illat. 5*

2014.09.07
Minő véletlen, hogy pont hetedikén másítom meg a véleményem. :) Rendezgettem múlt héten a kis szekrénykémet és megláttam, hogy van ilyenem is. Bíztam benne, de csalódtam. Nos, vagy az teszi, hogy már régi az illat, (már nem is fogom megtudni milyen frissen készítve), vagy a bőröm nem jó hozzá, de úgy érzem nem finom rajtam. Csípős, keserű, tömény és citrusos. Nincs benne lágyság, elegendő vanília és szelídség. Karcos sajnos, és emiatt nehezen viselem és volt, hogy már hányingerem is lett tőle, pedig azt hittem tarolni fogok vele, annyira gourmand. Megszerettem az édes illatokat, de ezt vmiért mégsem tudom tolerálni. Próbálkozom még vele, mert nem volt olcsó, de eddig szomorú vagyok. Nyakra és dekoltázsra biztosan nem fogom többé fújni. Kedves se kapkodta a fejét utána, mint ahogy eddig megtette már szinte mindegyik parfümömnél. Lehet kinőttem az illatot. Most nézem csak az összetevőit, és látom, hogy mandarin, koriander, gyöngyvirág, citrom, és bergamott található az illatpiramisban, hát így már megmagyarázza miért lesz rajtam ennyire karcos és citrusos és veszik el a lágyság, az édes, melengető puhaság belőle. :( Kipróbálom a tesómon, ha rajta is ilyen lesz, (mert Anyukámon is ilyen), akkor valószínűleg az illat teljesen megadta magát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

2014.02.07.

2014.09.07

Bnemrita

2014. július 21.

Régi kedvencem. Szerettem az illatát vagy 10 éve nagyon. Kellemes emlékeket éleszt fel bennem ez a parfüm. Mogyoróscsoki illat. Drogériák/parfümériák polcain mostanában nem látom. Van még, hol lehet kapni? Fél üvegre, 10-15 ml-re akár vevő is lennék... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 21.

orafka

2014. január 6.

A kedvenc illatom. Imádom. Sajnos elég drága is. Keveset elég belőlle fujni, és egésznap érezni lehet. Sajnos már nem lehet kapni, kifutott termék. ha valakinek van még én átvenném! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.