Aramis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. október 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 2006

Illatcsalád: fás-aquás

Fejjegyek: lime, gyömbér, fahéj, mandarin, uborka

Szívjegyek: menta, kardamom

Alapjegyek: borostyán, vetiver, cédrus

Aramis Always for Him (első kiadás) fújósok
Ár: 950 Ft, 1400 Ft, 2200 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Lapo

2017. október 14.

Lime, uborka és menta minden mennyiségben.. a többi összetevőt nem érzem, de valami fantasztikusan friss, tiszta és könnyed illat.. nem most lesz a szezonja de biztos vagyok benne, hogy megvan a 2018-as év tavaszi/nyári illatom.. hasonlót sem éreztem még, de ami elsőre eszembe jutott (nem az illatról, hanem az illat felhasználóiról) a Versace Eau Fraiche.. aki kedveli az utóbbit, ez esetben sem fog csalódni.
Nyári illatokhoz képest brutális hatósugárral és tartóssággal.. Nincs ember akinek ez fullasztó, sok és kellemetlen lenne.. Óriási meglepetés ez az illat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.