Aramis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2021. november 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Eleganciát, kifinomultságot és bizalmat kelt.

Oregánó, zsálya, rozmaring, szantálfa, szerecsendió, cédrus jegyekkel

Eclat 297 - New West dupe
Ár: 6.000 Ft+ posta vagy foxpost , Eladó: stodra
Állapot: 55 ml, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás vagy személyesen

szalontai

Korcsoport: >54
2017. április 21.

Valaha imádtam, miért szűnt meg? Tipikusan őszi illat nekem, a korhadó falevelek illata de a színüket is visszaadja. Szerintem vennék ha lenne még...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 21.

Földes Anett

2015. szeptember 3.

Én imádtam ezt az illatot.....gondolom, már nincs a parfümériák polcain...pedig azt hiszem újra venném....kifinomultságot áraszt....igényességet..nyamiiii imádós volt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

juditkaa70

2015. július 23.

OMG! :) Rámtörtek ismét az emlékek. Imádtam,fújtam magam vele orrba-szájba! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 23.

OMG! :) Rámtörtek ismét az emlékek. Imádtam,fújtam magam vele orrba-szájba! :D

haszi79

2015. május 3.

A sárgadinnyés parfüm:) Sajnos rajtam nem a gyümölcs dominál, inkább fűszeres-fás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 3.

Kodi

2013. november 1.

A parfümlegendárium része számomra, mióta egy novellában így emlékeztek meg róla: "messziről a végtelen vizek, a fáradhatatlan tenger illatát hozta, de közelről, töményen a partra vetett alga súlyos kipárolgását idézte, a reménytelen hajnali sétát, a búcsúzó tengert.. A New West parfüm levegőjén vesztettem el mindenem."
Tudom, hogy sokan nyári illatként aposztrofálják, rajtam mégis ősszel működik, pontosan ilyen párás, hűvös időjárásban, ilyenkor a sárgadinnyét is érzem és nem oly bántóak a klasszikus alapok, mint nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 1.