Aramis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. április 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Az Aramis által 2014-ben piacra dobott, uniszex orientális illat.

Illatösszetevők: bergamott, körömvirág, levandula, rózsa, sáfrány, tonkabab, vetiver, styrax

Borisz72

2020. október 21.

Imádom ezt az illatot! Sajnos itthon már nem lehet hozzájutni (későn szerettem bele) de megszerzem a világ végéről is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 21.

Trixi

Korcsoport: >54
2018. június 7.

Köszönöm szépen egy kedves kartársnőnek, hogy kipróbálhattam ezt az illatot. Nem olvastam róla, nem hallottam róla korábban. Épp csak kicsit végighúztam a bőrömön, és ó borzalom. Ez az a bizonyos nehéz, fullasztó, ósdi illat, amelyet én "arab démon szag"-nak hívok (Rejtő után szabadon, aki érti, mire gondolok), és amit soha, semmilyen körülmények között nem használnék. Nos, azóta elolvastam az összetevőit, és hát sáfrány, levendula, rózsa, körömvirág, hát egyik sem barátom, és naná, hogy orientális. Ezzel engem kínozni lehetne, bevallanék mindent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 7.