Ardell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: csingiling88, Módosítva: 2014. február 25.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

krita80

2015. április 11.

Nekem ez nem vált be,borzasztó a gőze -akinek érzékeny a szeme,annak egyáltalán nem javaslom - miután a smink végén felkerült a szempilla, két órával később,már elkezdett lejönni a soros pillám.Kozmetikus rakta fel,qhogy korábban is.Felhelyezés közben nem könnyezett a szemem,az erős gőze ellenére sem. Többet biztosan nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 11.

timeej

2014. július 7.

Hát, ez minden csak nem rugalmas... Keményre köt, nehéz leszedni. Ráadásul, mire 100% -osan megszáradt, a gőze irritálta a szemem, igaz, utána nem volt már ezzel gond, de addig nem esett jól... A tartóssága jó, de mivel én nem szeretek napokig műszempillában lenni, jó lenne, ha könnyebben eltávolítható lenne. Nem tetszik, tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

terke29

2014. május 20.

Költözéskor elkeveredett egy doboz tincses pillám,ami nemrégen előkerült,és azóta szemezgettem vele,hogy csak fel kellene tenni őket.A duo ragasztóm viszont úgy 3 év után épp most döntött úgy,hogy beszárad,ezért elbattyogtam a helyi fordászkellékeshez új raginyáért.Csak ez volt,semmi más. Az hogy átlátszó,egyenesen csodás számomra,valóban rugalmas,és tartós is.Ilyen áttetsző ragasztót még nem használtam,de tulajdonképpen sokkal jobban tetszik(már most),mint az ezidáig mindíg használt feketék.Valóban láthatatlan a ragasztás,már a folyadék az ampullában is víztiszta,de a pillasorban sem látható.Nincs az a merev,kemény csomós érzés a pillatőben,mint amit az eddigiekben használt ragasztómnál tapasztalható volt,ezt tudom be a rugalmasságnak.Második napja van fent,ilyenkorra már a régi ragsztóm megadja magát az enyészetnek,és javítgathatom a ragasztást,ennél viszont semmi ilyesmi nem történt.1290ft-ba került,5ml-es az ampulla,szóval ha nem szárad be,akkor marad 5 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 20.

csingiling88

2014. február 17.

Tökéletes,updatelek,ha vàltozna,de nem is gondoltam,hogy ennyire szuper!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

Tökéletes,updatelek,ha vàltozna,de nem is gondoltam,hogy ennyire szuper!!!