Ardell

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   56 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2016. október 7.

Kiszerelés:   56 db
Kategória:   Egyéb

• csomó-mentes
  • steril, biztonságos
  • ultra könnyű
  • könnyen alkalmazható

Lilium

2017. november 24.

Alkalmakra tökéletes, az S az én méretem, mert arról még hihető, hogy a sajátom. A többi szerintem már természetellenes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 24.

Pünyike

2016. szeptember 28.

Mindig ezt használom, ha megunom a spirálozást. Szép, hosszú, igazán fekete, ívelt, dús, mégis természetes hatást kelt ( max M-ig, annál hosszabb már nem igazán természetes). Könnyű feltenni és tartós ( a fekete ragasztóval használom, így kb 2 hét ), tartja a formáját is, alvás közben nem deformálódik ( persze ez egyénfüggő, ki, hogyan alszik ). Én nem szoktam spirált használni, mert az már nagyon drámai lenne, meg egyébként anélkül is szép. Miután leszedem, pár pillanatra beáztatom egy kis műszempilla eltávolító folyadékba, leszedem róla a ragasztót és így újra tudom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 28.