Argital

Ár:   3930 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokirhnn, Módosítva: 2015. december 9.

Kategória:   Szappanok

Allergénmentes és tartósítószermentes arc- és testápolás olívaolajjal és zöldagyaggal, gyengéd hidratálás szeborreás és tisztátalan bőrállapotok esetén.

Az Olivargil növényi bioszappan, Napon szárított és aktivált tengeri zöldagyag, és értékes olíva- és kókuszolaj összetevői miatt, különösen alkalmas a problémás, érzékeny bőr ápolására. Aknék, pattanások, szeborreás és pszoriázisos bőrállapotokban, továbbá a kisbabák érzékeny bőrének ápolására. Kiváló hidratáló hatású, lágyítja a bőrt. A szappan egy régi szicíliai recept szerint készül, melynek révén az olívaolaj kiváló hidratáló minősége megmarad. Az illatanyagok és az illóolajok hiánya miatt nagyon alkalmas érzékeny bőrű egyének számára is, akik a parfümöket és az illóolajokat nem tolerálják.

• Aknés bőrre
  • Érzékeny bőrre
  • Pattanások kezelése
  • Pikkelysömörös tünetek enyhítése

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil

"Fuller’s Earth"-nek nevezik. A bentonithoz hasonló, szürkés-zöld színű agyag, melyet más agyag fajtákhoz hasonlóan zsír és olaj felszívó tulajdonsága miatt valamint sűrítőszerként használnak a kozmetikumokban. Szárító hatással van a bőrre, így ez egy a zsíros bőr számára hasznos összetevő.