Argital

Ár:   2260 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokirhnn, Módosítva: 2015. december 9.

Kategória:   Ajakápolók

Allergénmentes és tartósítószermentes ajakápolás, a rózsa olajos kivonatával és méhviasszal. Ajaklágyító és ápoló hatás. Az Argital természetes szájfénybalzsam élettelivé, fényessé és puhává varázsolja az ajkakat már az első használat után is, védi a szájat a hideg, a szél, a nap ellen. Méhviasz tartalma csillogóvá varázsolja a szájat, a rózsa olajos kivonatától pirosabbak lesznek az ajkak. A cickafark- és az echinacea-kivonat segít a repedezettség megszüntetésében.

Hidratálók: Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract

"Fuller’s Earth"-nek nevezik. A bentonithoz hasonló, szürkés-zöld színű agyag, melyet más agyag fajtákhoz hasonlóan zsír és olaj felszívó tulajdonsága miatt valamint sűrítőszerként használnak a kozmetikumokban. Szárító hatással van a bőrre, így ez egy a zsíros bőr számára hasznos összetevő.