Argital

Ár:   2730 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 kg   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2016. április 15.

Kiszerelés:   1 kg
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Arc-, test-, és hajpakolások készítésére 100%-ban természetes

Az Argital Napon szárított és finomított tengeri zöldagyag felhasználható arc-, haj-, és testpakolás készítésére minden korosztály számára. A tengeri zöldagyag egy ősi binom (kettős természetű) ásvány, régóta használják egészség-megőrzési és bőrápolási céllal. Regenerálja a bőrt, a haj egészségesebbé és erősebbé válik tőle, lábfürdőben alkalmazva felfrissíti a fáradt lábat.

pixiee

2019. október 14.

Kár hogy csak most találkoztam ezzel a pakolással, mert szerintem szuperül teljesít. Miután kikevertem vízzel az agyagot és felkenem érezhetően elkezd dolgozni a pakolás a bőrön, bizsergető érzést okoz ami egyáltalan nem zavaró vagy irritáló. Miután lemosom brutál milyen puha lesz a bőröm, pedig nekem aztán olyan száraz a homlokom hogy sokszor hámló foltok jelennek meg rajta, de ez a "kis" pakolás rendbe teszi végre! :)
Árban nagyon megéri, mert óriási kiszerelést kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Árban nagyon megéri, mert óriási kiszerelést kapunk.

gangix

2019. február 4.

A legjobb arctisztító és száraz sampon!
Levendulavízzel kikeverve készítek belőle pár naponta pasztát. Ezt használom esténként a fürdésnél sminklemosásra, arcmosásra. Néha rögtön leöblítem, néha hagyom pár percet hatni.
Nagyon szépen tisztítja a bőrt, zsírtalanít, összehúzza a pórusokat.
Újabban száraz samponnak is használom. Extra volument ad, maradéktalanul zsírtalanítja a fejbőrt és a hajtöveket az adott napra. Sokkal-sokkal jobb, mint a korábban használt Lush száraz samponom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 4.

A legjobb arctisztító és száraz sampon!
Nagyon szépen tisztítja a bőrt, zsírtalanít, összehúzza a pórusokat.

Gyevocska

2016. április 16.

Nagyon jó kis termék! Én a legegyszerűbben, ásványvízzel, tálkában kikeverem a kezemmel, és mehet fel. 10-15 percig hagyom. Utána eszméletlenül feszes és selymes a bőröm.
Előnye, hogy a termékhez adnak egy kis füzetet, amiben sokféle felhasználási tippeket adnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 16.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!