Ariana Grande

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tessa, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   Douglas

Az illat névadója Frankie Grande (koreográfus-táncos-énekes, YouTuber személyiség) Ariana Grande (amerikai popénekesnő) féltestvére. Az illat összetétele ennek a két személyiségnek a keverékeként lett megtervezve. Vibráló, dinamikus, édes.

Fejjegye: a szexi és kacér szegfűborssal kevert zamatos körte és sárgabarack

Szívjegye: az orchidea, cédrus, szantál és a pézsma.

A végeredmény pedig egy édeskésen ellenálhatatlan csábítás.

draculina

2019. február 25.

Mivel a többi négy AG parfüm tetszett muszáj volt megvennem ezt is. (Amazonról rendeltem, boltban már nem kapható) Szép az üvege bár a legtöbb férfi nem hiszem hogy megvenne egy pompomos üvegű parfümöt :D Viszont az illata se nem férfias, se nem nőies, de mindkét nemnek jól áll, sőt nekem kifejezetten tetszik ha valakin nem egy ordítóan kanszagú/ordítóan nőies illat van. Nem túl erős, nem leng körbe egy illatfelhő de azért érezhető. Pár óra alatt megfakul úgyhogy napközben újra szoktam fújni, talán ez az egy hibája van, amúgy nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 25.

nyarigabi

2017. február 25.

Diesel Plus Plus Feminine egy az egyben. (Az a fehér üveges).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 25.

Diesel Plus Plus Feminine egy az egyben. (Az a fehér üveges).

moonlightbae

2016. július 28.

Egyszerűen imádom nagyon finom az illata és igazán csinos a külseje is :)
Ezt a parfümöt nem csak férfiak hanem nők is használhatják mert olyan összetételek vannak benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 28.

Egyszerűen imádom nagyon finom az illata és igazán csinos a külseje is :)