Ariana Grande

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld (Ulta)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanniG., Módosítva: 2017. január 23.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   külföld (Ulta)

Kiadás éve: 2017

Fejjegyek: piros bogyós gyümölcsök, bergamott, körte

Szívjegyek: vörös frangipáni, arab jázmin, lonc

Alapjegyek: pézsma, borostyán, kasmír, Cassis likőr, mályvacukor

Lina683

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 7.

Az illata egy csoda, viszont egyáltalán nem tartós. Többször újra kell fújni, ha azt akarjuk egész nap érződjön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

fanniG.

2018. május 16.

Mivel a Sweet like candy egy limitált kiadása, így természetesen nagyon hasonlít az eredeti illatra. De! Mégsem mondható ugyanolyannak. Ebben érzek egy kis dögöt és szexiséget, mélységet, ahogy a vörös üveg is mutatja. Édes, de az a szexin édes. Kifejezetten önbizalmat ad, amikor megcsap egy szellő és megérzem az illatot. Talán Cacharel Amor Amor Edt illatának egy fiatalosabb változata. A tinédzser/fiatal felnőtt lánya :D Tartósabb, mint a sima Sweet. Imádom!! Újra vevős!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

babyari

2018. február 8.

Nem annyira tartós mint az Ari, de nagyon finom! És nem is annyira édes, vattacukros. De attól függetlenül imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

pandahapci

2018. január 27.

Számomra ez a tökéletes parfüm. Nagyon szomorúan olvasom a kommentet a termék alatt, hiszen ha már tömeggyártásról beszélünk, kétlem hogy pl az Avon-nál ne lenne ezer féle orientális fűszeres parfüm egy kaptafára. Ízlések és pofonok. Igenis kiállok mellette mert ő nem egy Playboy parfüm, amit már illatoztam és abban egyet értek hogy azok tömeggyártás eredményei, ami érződik is az illatán, de ezzel össze sem hasonlítható. Ennek igenis egyedi illata van, hiába lehet hogy egyesek szerint minden édeskés illat megegyezik. Aki ezeket az illatokat szereti az érezni fogja a különbséget. Valamint nem, nem tolakodóan édes, hanem inkább orrsimogatóan kellemes :)
Én magamon csak ezeket a variánsokat tudom elképzelni, ez illik hozzám mert egy fiatal nő vagyok aki szereti a a lágy illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Slushy

2017. december 29.

Finom gyümölcsös illat. Nem egy tömény édesség bomba, hanem nagyon kellemes. Teljesen jó hétköznapokra télen és nyáron is. Nekem nagyon bevált irodai illatként, mert nem tolakodó és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

yolandi

2017. november 22.

Oh nem, nem, nem. Nagyon kezdek csalódni a parfümériás felhozatalban. Vagy cukros löttyök mindenhol női vonalon, férfi vonalon vagy tömény arcszesz, vagy 1 million és dior homme visszaköszönés minden illatban, márkacsaládtól függetlenül.

A fenti parfüm is beletartozik masszívan ebbe az érába. Nem tudom mennyire emlékeztek a Playboy parfümökre, a nyuszi üveges kollekcióból volt egy bézses rózsaszínes változat, a Play it Lovely. Tinikorszak tökéletes parfümje, tinédzsereknek való áron, nagy kiszerelés maximum 5 ezer forintért. Erre itt van ez az AG parfüm, háromszoros áron és háromszor gyengébb projekcióval mint az akkori Playboy...

Ideje áttérni véglegesen a niche - és keleti parfüm vonalra, mert ez már a tömeggyártás alja, ami mellőz mindenféle karakterességét...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.