Aritaum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. július 16.

Lelőhely:   online külföldről

2 színt tartalmazó krémes korrektor.

Kiszerelés: 2 x 1.25 g

clara12

2017. június 25.

Nagyon sokáig kerestem olyan korrektort, ami megfelelne nekem, de sajnos ez még nem az. Egyrészt elég világosnak kell lennie, ebben jól teljesít, a világosabbik része tökéletes szem alá (kb. NC15 vagyok), pattanásokra/foltokra keverek egy kicsit a sötétebbikből is. Púderrel lefixálva elég tartós, átlagos napokat nekem kibír, nehéz körülmények között nem állja meg a helyét. Szem alatti ráncokba beleül, de nekem az összes korrektor összegyűlik ott a fizikai fényvédő miatt. A fedése az egyik gyenge pont. Nagyon sötét szem alatti karikáim és durva pattanás utáni foltjaim vannak, illetve aktív pattanások is akadnak. Szem alá nem rossz, erősebb fedés jó lenne, de legalább nem szárít. Pattanáskora és foltokra viszont nem elég, nagyon áttűnik a pirosság. A kiszerelése sem a kedvencem, tégelyes dolgoknál mindig félek, hogy bacitanyává változik. Normál/száraz, relatíve problémamentes bőrre jó választás, pattanásos bőrre nem elég, zsíros bőrön szerintem nem lenne tartós.
Utólag le kell vonnom egy csillagot mert valami fehér anyag jelent meg a tetején, nem tudom hogy a meleg miatt kivált valamelyik összetevője vagy csak simán megromlott de így használhatatlan. Egyébként mindig tiszta ecsettel nyúltam bele. Maga a korrektor nagyon kis mennyiségű és mivel krémes állagú hamar el is fogyott volna (ha minden nap használtam volna szerintem 3 hónapot bírt volna ki).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.