Aritaum

Ár:   500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jud678, Módosítva: 2014. július 16.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Színezett ajakbalzsam kollagénnel

• lágyan olvad az ajkakon
  • gazdag színű
  • tartós

10 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Funnyface

2016. június 7.

Tavaly rendeltem, de valahogy nem nyúltam utána. Piros rúzst vadásztam, de nem találtam el jól a kép alapján az árnyalatot. No. 6-t rendeltem, ami inkább narancssárgás piros, paradicsom piros. Pigmentáltsága közepes, vékonyan, ombre stílusban nagyon szépen mutat. Meglepően szépen mutat, a vélemény miatt próbálgattam, és azt hiszem rehabilitálom. Az illata fenomenálisan gyümölcsös. Aki szereti a rendkívül édeskés, vagy rágógumi illatú rúzsokat, annak egy gyöngyszem lenne ez a gyűjteményében. Hidratáló rúzs, de nem annyra, mint egy ajakbalzsam, fényes hatású. Nehezebben építhető, kicsit nehezebben is kenhető, és nem egyenletes a fedése, ha egyből vastagon viszem fel, ajkaim barázdáiba láthatóan beleül. Viszont, ha vékonyan, rétegezve viszem fel, akkor szép, egyenletes fedése lesz. Mindenképpen tükör szükséges hozzá, ellnőrizni kell, hogy néz ki felvitel közben. Egy kicsit munkásabb termék. Viszont nem vérzik, nem kenődik el. Ez a rúzs koreai ombre stílushoz tökéletes. Egy kicsit ragacsos, de nem csúszós érzés, mint egy ajakfény. Kényelmes, kellemes hordani. Ajkaimat megszínezi, tartós. Régóta vadászom, az új változatát, de mindig elfogy. Szeretném azt is kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 7.