Armaf

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Leoka, Módosítva: 2020. május 28.

Ár:   15 000 Ft

Fejjegyek: muskátli, sáfrány, rózsa

Szívjegyek: kömény, szerecsendió, ibolya, bors

Alapjegyek: borostyán, agár fa (oud), vanília, pacsuli

Armaf Club De Nuit Intense EDP 5ml/10ml
Ár: 1000Ft / 1600 Ft , Eladó: Parfumaddict
Állapot: 5ml / 10ml fújós üvegben, Helyszín: Győr, fizetés: Készpénz, utalás után foxpost
♀ ♂ Armaf Club de Nuit Intense Woman EdP - fújós
Ár: 700 Ft - 5 ml /// 1200 Ft - 10 ml , Eladó: chamo
Állapot: frissen fújva üveg fújósba, Helyszín: Budapest 21. kerület, fizetés: Foxpost, Postán maradó, MPL automata, Személyesen

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Vinike

2021. június 7.

Nem indult egyszerűen a kapcsolatunk. Sok-sok videós véleményt hallgattam meg róla mielőtt rászántam magam, hogy 5ml-t vegyek belőle. Vonzott a csodás fekete-arany üvege, az egyszerű, letisztult formája. Kíváncsivá tett miért lelkesednek férfiak és nők egyként érte, hiszen nevéből adódóan is női illat. Amikor megérkezett a mintám, azzal a lendülettel adtam is tovább kolléganőmnek, mondván nekem ez túúúúl rózsás...aztán cseppet sem elegánsan vissza-vissza kértem egy fújásnyit belőle. És még mindig nem volt az igazi, bár minden próbánál közelebb került a lelkemhez. Aztán megláttam az egyik webáruházban gyakorlatilag féláron...és még mindig nem tudtam, hogy tényleg akarom-e. Naponta megnéztem van-e még belőle, győzködtem magam, hogy hát ez nekem nem is igazán tetszik, mit kezdenék 105ml-vel?? Úgyhogy megrendeltem. Mire megérkezett, beérett a szerelmünk is. Már nem tömény rózsa volt, hanem egy sötét, édesen pacsulis, krémesen gourmand, vaníliásan csokoládés, oudosan szexi szerelmi bájital, aminek lehetetlen ellenállni. Értem miért rajonganak érte a lányok, és érzem a leheletnyi maszkulin vonalat, ami pont elég ahhoz, hogy férfiasan csábítóvá váljon az arra alkalmas személyen. 3 nap elég volt arra, hogy végleg és örökre elkötelezzem magam. Úgyhogy megrendeltem a következő üveggel is, mert félek belegondolni mi lesz ha egyszer nem tudok majd hozzájutni. Nem tudom mennyire hiteles a Tom Ford párhuzam, az úrnak eddig csak a híres-hírhedt fekete orchideájával volt rövid, viharos ámde tanulságos viszonyom. 10ml csattant szét belőle a nappalimban, hónapokig tartó illatfelhőt hagyva maga után...azóta sem tudtam annyira elfeledni, hogy újra viselni tudjam. :D A Noir de Noir nem került még a közelembe, de mivel pont 10x annyiba kerül mint ez a "kisfekete" szépség, így nem is firtatom mi lehetne köztünk. Tökéletesen megfelel Ő nekem, és most már szégyentelenül fújom, mintha nem lenne holnap, hiszen tengernyi mennyiség áll rendelkezésemre belőle. :))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 7.

x

2021. február 9.

Van szerencsém egy picike Noir de Noirhoz, és egy az egyben ugyanaz első tesztelésem után. Ugyanaz az éjsötét, puha, csokiba olvadó rózsa. Nekem mindkettő erősen tintára hajaz valahogyan. A Lady Vengeance nem jutott volna róla eszembe, ott nekem sokkal erősebben kijön a rózsa, és határozottan piros színe van, míg ez az illat teljesen fekete és tintaszerű. Évek óta fontolgattam ezt az illatot, mert az eredeti TF-ből csak egy fújósnyit engedhetek meg magamnak, aztán végül újra és újra végigolvasva számos véleményt, megrendeltem, és nagyon jól tettem.
És milyen csodás egybeesés, hogy közeleg a Valentin-nap, amelyhez tökéletes kísérő, főleg hogy külsőségektől, szokáskényszerektől mentesen, az itthon békéjében telik majd. Ez az illat maga az étcsokoládé, rózsa és némi mély vörösbor megtestesülése.
Hamarosan egymás mellett is tesztelem majd a Noir de Noirral, de emlékezetből tökéletes klónja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 9.

riatai

2021. február 7.

Update : febr.7. A mai napot együtt töltöttük. Csodás illat!!! Nem erős, nem keserűen fekete, hanem finoman és kedvesen. Hagy élni és lélegezni is, nem fojt, de ugyanakkor van szillázsa. Szépséges és teljes mértékben pénztárca barát. Marad az 5 csillag.

Jan.31. Tömjén, oud és rózsa. (pedig álltólag tömjén nincs benne....)Nagyon noir....Két napig nem tudtam eldönteni, merre billen a mérleg nyelve. De úgy tűnik nagyon tetszik. Őt vagy nagyon szeretni lehet vagy nagyon nem. Nem egy semleges illatocska....Valóban idézi a JHS lady vengeance-át. Bár abban tömjént nem érzek, (ebben sem kellene) hasonló kategória. TF Noir de noir-ját pedig nem ismerem. Ettől függetlenül el tudom képzelni, milyen lehet.
Bitang tartós és nagy hatósugarú. Bár a kis cellatársam az irodában még nem fordult le a székről egyszer sem, rendszeres elszenvedője a csomagbontás utáni azonnali teszteléseimnek. No így volt ez a CdNi-zel is. Kettőt mertem fújni a csuklómra (ráadásul az egerezősre, ami egész nap érintkezik az asztallal) és délutánig illatoztam, abban nem volt hiba. Annyira bátor még nem voltam, hogy nyakon fújjam magam.... Az lenne pedig az igazi próba. Együtt tölteni egy napot, reggeltől estig. Majd olyan is lesz. Majd referálok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 7.

Torpece

2020. június 8.

Nem fedeztem fel benne sem Tom Ford bármelyik illatát de oudot sem érzek benne. Ellenben azonnal egy kedvenc illatom jutott róla eszembe: Juliette has a Gun Lady Vengeance. Talán a pacsuli és a rózsa egyvelege ami itt is hasonló. Viszont ez az illat sokkal de sokkal szelídebb, sokkal kevesebb itt a pacsuli mint a Lady Vengeance illatban. Kicsit púderes rózsa illat a leszáradása, nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 8.

Leoka

2020. május 29.

Nem vagyok nagy szakértője sem pedig tesztelője az oud jellegű illatoknak, de annyi pozitív dolgot hallottam róla, hogy gondoltam ezt ki kell próbálnom…
Tom Ford Noi de Noir... a név kötelez
Sikerült mintát szereznem belőle…
Háromszor futottam neki ennek az illatnak.
Elsőre orrbavágó rózsa…. sok- sok, az a mély bordó rózsaillat csap meg.
Szerencsére a rózsa intenzitása gyorsan csökken - de nem szűnik meg, azért jól beletud mászni az orromba.
Megjelenik az füstös jegy benne, ami érdekes mód itt tetszik ( Gucci-nál pl. nagyon nem jött be).
Kb. 10 perc elteltével már kezd szelídülni.
Már viselhetően rózsás, krémesedik, édesedik az illat. Már egy picit kezd érződni benne a vanília és a pacsulis alap is.
A többi jegyet az én orromban elnyomja a rózsa, csak eddig jutok vele.
Így kézen elszaglászgatom, de nem hiszem, hogy magamon eltudnám viselni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 29.

Tom Ford Noi de Noir... a név kötelez
Sikerült mintát szereznem belőle…
Háromszor futottam neki ennek az illatnak.
Elsőre orrbavágó rózsa…. sok- sok, az a mély bordó rózsaillat csap meg.
Kb. 10 perc elteltével már kezd szelídülni.
A többi jegyet az én orromban elnyomja a rózsa, csak eddig jutok vele.
Így kézen elszaglászgatom, de nem hiszem, hogy magamon eltudnám viselni.