Armaf

Ár:   18 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Parfumaddict, Módosítva: 2020. november 5.

Ár:   18 000 Ft

Fejjegyek: gyümölcs, tengeri só

Szívjegyek: bergamott, mandarin, szicíliai citrom, nőszirom

Alapjegyek: pézsma, tengeri tónusok

Ár: 1500 Ft/10 ml , Eladó: Melpa
Állapot: Frissen fújva üveg fújósban , Helyszín: Budakeszi , fizetés: Foxi vagy posta
Armaf Club de Nuit Milestone EDP fújósok
Ár: 1100 Ft, 1600 Ft, 2400 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

x

2020. december 22.

Előrebocsátom, hogy ez az illat a Millesime Imperial klónja, amelyből a mintám még utazik hozzám, de az olvasott vélemények alapján valószínűleg én is tökéletes másolatnak fogom találni. Egy héten belül már az összehasonlítást is megejthetem, addig hadd hangsúlyozzam, hogy nagyon szuper ez az illat.

Zamatosan friss, na ILYEN a friss gyümölcsös illat, nem azok a szúrósan édes förmedvények, amelyeket friss gyümölcsös néven emlegetnek. Leginkább dinnyés, picit talán mangós a nyitány, már érződik a sós víz és az enyhe citrusos körítés. Olyan narancshoz hasonló színű érzést kelt, mint amilyen az üveg színe. Lényegében sós dinnye, de ennyiből elképzelni sem lehet, mit nyújt. Azt az érzést, sőt, életérzést hozza, hogy gyors yachton hasítok a tenger közepén, és a menetszél az arcomba permetezi a sós vizet, szikrázó arany a napsütés, előttem a frissen szeletelt lédús gyümölcskoktél. Palackozott nyár.

A csomagolása is újszerű számomra, ötletes. A Vivantistól vettem, mert remek akcióban van náluk, és eléggé overkill a notinós ára, bár a minősége tényleg csodálatos, a MI áránál pedig sokkal jobban megéri. Friss illathoz képest tartós is.

Update: Megjött a MI mintám, és az alapján megerősíthetem, hogy ez tökéletes másolat. Nagyon örülök, hogy megkaptam ezt a szuper nyári alternatívát a Creed árak töredékéért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 22.