Armaf

Ár:   13 600 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Bigris, Módosítva: 2018. október 1.

Ár:   13 600 Ft

Virágos-gyümölcsös illat esti és különleges alkalmakra.

Fejjegyek: őszibarack, grapefruit, bergamott, narancs

Szívjegyek: geránium, jázmin, licsi, rózsa

Alapjegyek: pacsuli, pézsma, vanília, vetiver

Bigris

2019. szeptember 24.

A Fragranticán a Chanel Coco Mademoiselle dupjának írják. Inkább az Edt-hez hasonlítják. Én csak az Edp-hez tudok viszonyítani. Szerintem inkább ez a Miss Diorhoz hasonlóan a CCM kishúga. Csak míg a Miss Dior gyümölcsösebb beütésű, ez a rózsásabb CCM. Rajtam végig érződik benne a rózsa, mindamellett végig hozza a Coco Mademoiselle vonalat. Egy erős, harsány, kicsit rózsás kezdet után pár perccel csillapszik az élmény, és folyamatosan válik púderesebb, finomabb illattá. Rajtam kevésbé vaníliás és púderes, mint a CCM Edp. Vigyázni kell a mennyiséggel, kevés is elég belőle. Papíron nem azt az illatot hozza, mint bőrön. Tartóssága rajtam 8+ óra. Nem tudom milyen az illata melegebb időben, és most a hűvösebb szeptemberi időben próbáltam. Lehet, hogy melegebb időben máshogyan viselkedne az illat.

Az üvege nagyon szép és nagyon masszív.

Maga az illat szerintem jó, csak most kezdem belátni, hogy a Coco Mademoiselle, Miss Dior vonal nem az én utam (pedig próbálkoztam, van CCM fújósom, van Miss Diorom, és több hasonló illatom is van). Néha megkívánom, de nem tudnám minden nap viselni. Ezért adok neki négyest.

Update: Teszteltem a CCM Edt-t is végre, tényleg annak a klónja. Korábban írtam, hogy rajtam kicsit szúrósabb, éppúgy, mint a CM edt. Nem tudom mi volt az orrommal. Ma nagyon szépen puhán muzsikál rajtam, szúrósságnak nyoma sincs. Most kifejezetten érzem benne a vaníliát. Sokkal de sokkal szebben muzsikál rajtam, mint az előző alkalmakkor.

Upd: Megint módosítanom kell a véleményemet. Hiába nem a kedvencem, még mindig nem tudok elszakadni a Coco Mademoiselle vonaltól. Hátha egyszer meglátom benne az igazi szépséget, és igazán megszeretem. Nem tudom miért érzem, hogy kell, amikor nem sok alkalommal tudom elviselni magamon. Visszatérve a parfihoz: ez az illat mindig más arcát mutatja rajtam. Hol citrusosabb, hol rózsásabb, hol élesebb, hol puha és lágy. Nem ő a kedvencem, nem használom sokat, ezért üvegében is föltettem. Aztán levettem. Megint van itthon egy kis mennyiségű Coco Mademoiselle edp-m. Most egymás mellett is tesztelhettem őket. Kétségtelenül nagyon hasonlítanak. A CM citrusosabban indít és talán végig egy kicsit citrusosabb. Ez egy picit jobban tetszik. Viszont a CM rajtam nem puhul be, végig szúrós pacsulis marad, míg a CDN gyönyörűen bepuhul és kicsit púderes vonalra vált, ami nekem sokkal, de sokkal jobban tetszik. Bár továbbra sem a kedvencem, nem adom el. Örök élet és még két napig is elég lesz. :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Az üvege nagyon szép és nagyon masszív.