Armaf

Ár:   13 600 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Bigris, Módosítva: 2018. október 1.

Ár:   13 600 Ft

Virágos-gyümölcsös illat esti és különleges alkalmakra.

Fejjegyek: őszibarack, grapefruit, bergamott, narancs

Szívjegyek: geránium, jázmin, licsi, rózsa

Alapjegyek: pacsuli, pézsma, vanília, vetiver

Ár: 5000 , Eladó: orsolyacsics
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest (XX.), fizetés: Szemèlyes átvètel,posta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Yeticica

2021. november 22.

Hosszú hosszú hónapok óta keresem és kutatom a régi, 2000-es évek eleji Coco Mademoiselle edp méltó utódját.
Majdnem megtaláltam!
Ez az Armaf illat egy valódi dáma, jellegében abszolút hozz aa Kisasszonyt, mégis más, főként a vége. Rajtam (anno) Chanel-ék illata egy fűszeres, földes pacsuli lett, Armafék illata szerintem puderesebb. Kicsit olyan, mintha ötvözték volna a Coco Mad -et az Intense-el.
Brutál hatosugaru, tartós illat, az üvegével remekül lehet önvédelmet gyakorolni ha netán arra lenne szükség, miután bevonzottuk a nemkívánatos hímeket 😉
Itthon sikert aratott, ami nagy szó!
Ami nagyon fura, hogy nyakszirtnél sokkal tovább tart a gyumis-pacsulis illat, míg a csuklómon hamarabb púderesedik. Ti tapasztaltatok már ilyet parfummel? 🤔
Önálló illatkent abszolút minőségi, szép parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 22.

Majdnem megtaláltam!
Itthon sikert aratott, ami nagy szó!
Önálló illatkent abszolút minőségi, szép parfüm.

anita763

2021. március 27.

Úgy érzem, hogy fontos véleményeznem ezt az eszméletlenül finom és tartós parfümöt. Orsinak hálával tartozom innen a KM-ről, hogy hozzájuthattam ehhez a gyönyörű illathoz. Első felfújáskor nekem nem a CM illata ugrik be azonnal, hanem inkább az Oriflame zöld színű Mirage illata, ami egyben alternatíva is lehetne számomra, ha erről a parfümről beszélünk. 👌🏻 Nagyon kedveltem anno azt az illatot és végre örülök, hogy találtam egy hasonlót. :) Rajtam mindvégig harsogó és 8+ óra hossza a tartóssága. A leszáradása talán egy kicsit maszkulin a bőrkémiám miatt, de a fene bánja, ha már ennyire jól összerakott, gyönyörű illatról beszélünk. A párom is meg van vele békélve szerencsére. :) Imádat a részemről! Az üvege olyan nehéz mint egy féltégla, és csodálatos azokkal az apró kövekkel felvértezve. 5* ❤️👌🏻

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 27.

nyarigabi

2021. február 1.

Valóban hasonlít a Coco Mademoiselle-re, de inkább csak jellegében. Pacsulis, virágos, rózsás, nagyon erős illat. Aki a CM-t jól ismeri, nem fogja összekeverni vele. Én is inkább önálló illatként értékelem.
Nagy szillázsú, tartós illat, nagyon szép (és masszív) üvegben. A fejillat hordozza az arab parfüm jelleget, de ez később eltűnik. Rajtam a leszáradás púderes-édes. Összességében egy jó minőségű, jól hordható illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 1.

riatai

2020. november 4.

Bigrisnek köszönhetően ismertem meg ezt az illatot fél éve/éve....Csodálkozom, hogy még alig van róla vélemény.
Ez egy nagyon szép Mademoiselle hasonmás. Másabb, nem Chaneles, kicsit önálló. Valószínűleg tényleg csak inspiráció.
Nekem mindenesetre tetszik. Folyamatosan érzem a késztetést, hogy meg kellene venni üvegébe, de mindig kell más (IS).
Az illat maga azon túl, hogy hasonlít a Mad-hez, talán nincs annyira tartós és karakteres. Kicsit mintha lágyabb volna.Ha vki szereti ezt a vonalat, de a Mademoiselle sok neki, mindenképpen ajánlom. A rózsán túl én az őszibarackot is érzem, de nem nyomja el az egészet, szerencsére. ( Mondjuk én mindenben a Mad-et keresem...... :D ) Összességében határozottan tetszik, így is, hogy gyümölcsös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 4.

Bigris

2019. szeptember 24.

A Fragranticán a Chanel Coco Mademoiselle dupjának írják. Inkább az Edt-hez hasonlítják. Én csak az Edp-hez tudok viszonyítani. Szerintem inkább ez a Miss Diorhoz hasonlóan a CCM kishúga. Csak míg a Miss Dior gyümölcsösebb beütésű, ez a rózsásabb CCM. Rajtam végig érződik benne a rózsa, mindamellett végig hozza a Coco Mademoiselle vonalat. Egy erős, harsány, kicsit rózsás kezdet után pár perccel csillapszik az élmény, és folyamatosan válik púderesebb, finomabb illattá. Rajtam kevésbé vaníliás és púderes, mint a CCM Edp. Vigyázni kell a mennyiséggel, kevés is elég belőle. Papíron nem azt az illatot hozza, mint bőrön. Tartóssága rajtam 8+ óra. Nem tudom milyen az illata melegebb időben, és most a hűvösebb szeptemberi időben próbáltam. Lehet, hogy melegebb időben máshogyan viselkedne az illat.

Az üvege nagyon szép és nagyon masszív.

Maga az illat szerintem jó, csak most kezdem belátni, hogy a Coco Mademoiselle, Miss Dior vonal nem az én utam (pedig próbálkoztam, van CCM fújósom, van Miss Diorom, és több hasonló illatom is van). Néha megkívánom, de nem tudnám minden nap viselni. Ezért adok neki négyest.

Update: Teszteltem a CCM Edt-t is végre, tényleg annak a klónja. Korábban írtam, hogy rajtam kicsit szúrósabb, éppúgy, mint a CM edt. Nem tudom mi volt az orrommal. Ma nagyon szépen puhán muzsikál rajtam, szúrósságnak nyoma sincs. Most kifejezetten érzem benne a vaníliát. Sokkal de sokkal szebben muzsikál rajtam, mint az előző alkalmakkor.

Upd: Megint módosítanom kell a véleményemet. Hiába nem a kedvencem, még mindig nem tudok elszakadni a Coco Mademoiselle vonaltól. Hátha egyszer meglátom benne az igazi szépséget, és igazán megszeretem. Nem tudom miért érzem, hogy kell, amikor nem sok alkalommal tudom elviselni magamon. Visszatérve a parfihoz: ez az illat mindig más arcát mutatja rajtam. Hol citrusosabb, hol rózsásabb, hol élesebb, hol puha és lágy. Nem ő a kedvencem, nem használom sokat, ezért üvegében is föltettem. Aztán levettem. Megint van itthon egy kis mennyiségű Coco Mademoiselle edp-m. Most egymás mellett is tesztelhettem őket. Kétségtelenül nagyon hasonlítanak. A CM citrusosabban indít és talán végig egy kicsit citrusosabb. Ez egy picit jobban tetszik. Viszont a CM rajtam nem puhul be, végig szúrós pacsulis marad, míg a CDN gyönyörűen bepuhul és kicsit púderes vonalra vált, ami nekem sokkal, de sokkal jobban tetszik. Bár továbbra sem a kedvencem, nem adom el. Örök élet és még két napig is elég lesz. :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Az üvege nagyon szép és nagyon masszív.