Armaf

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Emli70, Módosítva: 2018. július 16.

Illatkategória: virágos-fás-pézsmás

Illatjegyek: mandarin, narancsvirág, szegfű, liliom, jázmin, pézsma, tonkabab, vanília, szantálfa

Armaf Italiano Donna EDP FÚJÓS
Ár: 5 ml 700 Ft, 10 ml 1200 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml vagy 10 ml fújós frissen fújva, minőségi üveg parfümszóróban, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal
Armaf Italiano Donna EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: üveg parfümszóróban:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Deeinna

2022. január 6.

Ezt a parfümöt is látatlanban rendeltem meg, a DG Pour Femme Intense klónjaként.
Az rajtam édesebb, ez inkább kékszőlősen gyümölcsösebb.
Erős, tartós illat.Nem úgy a csomagolása, pár hét után a kezemben maradt a szórófej, lejár a flakon teteje.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. január 6.

Az rajtam édesebb, ez inkább kékszőlősen gyümölcsösebb.

Zsedit

2021. október 23.

Első Armaf próbálkozásom. Régóta nézegettem, most sikerült egy csere útján kipróbálni, s menne is tovább, egy fújás után! Iszonyat tartós! Bőr, édesség, bőr, édesség...kb nekem ennyi. Aki szereti a tartós édes illatokat, aminek bőrős jegyei vannak, tuti befutó, de nekem migrén.Jó az elgondolás, csak ne lenne ennyire markánsan vaníliás! Fel is tettem egy szinte hiánytalan üveggel, eladásra, cserére, bármi...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 23.

26timcsi

2021. június 26.

Szinte egy az egyben a D&G Pour Femme,csak olcsóbb kiadása. Nagyon erős és tartós illata van. Akinek a dolce tetszik magán,annak ez egy főnyeremény. Sajnos én vakon vettem meg és nem az én illatom,nekem nagyon erős. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 26.

Vaslady

2021. április 13.

Már jó ideje volt, sőt több éve, amikor a helyi parfumeriában teszteltem a DG Femme intense illatot. Tetszett, az illat az üveg, de mire össze spóroltam az árát, kivették a forgalomból, aztán jött egy új szerelem, és meg feledkeztem róla. Erről az illatról, sok jó véleményt olvastam itt és más oldalakon is. Mivel nagyon jó áron volt, és a sok dicséret is közre játszott, és hát mivel nálunk közel 4 hónapja zárva vannak a parfümériák, így jó reménnyel rendeltem meg. Az illat tényleg hasonlít, de az eredeti édesebb, marshmallow cukor illatú. Ez a parfüm pedig rajtam inkább, friss illatú. Mandarin, narancs, fanyar illat, édes pézsmás alappal. Más, de nem csalódás, el fogom használni 😊. Ennyit tesz a bőr kémia 👍. Tartósság rendben van 👌.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

AvonCica

2021. március 19.

Még csak az első tesztelések folynak részemről, de máris látom, hogy jóban leszünk. Na, az úgy volt, hogy én is szemezgettem a D&G Pour Femme Intense illatával. Megfogott a gyönyörű doboz, a letisztult üveg, a mályva cuki, és persze a hype is elég erős körülötte. Gyakran simán elsétalok a mások által magasztalt illatok mellett (pl. Black Opium, Good Girl, La Vie est Belle, Lá Nuit Tresor, Scandal, stb.stb. ), egyik-másikkal ki lehet engem kergetni a világból. De ennél másképp volt. Valami megfogott. Nőies, de nem nyanyás, picit elegáns, picit játékos illat, és ez a bordó szín... Tudom, könyvet borítóról... De aaaaahhh... Próbálhatták, nézegettem, de skacok... Annyira drága :( Ráadásul nem tartós.
Nade. Elkeveredtem a Donnához én is. Írták, hogy mennyire tartós, mennyire hasonlít, ráadásul tized áron... Ennyin múlt, hogy nem rendeltem meg Notinoról (nagyon kicsit mutatok most), de végül egy barátom felnyitotta a szemem, hogy nem is szagoltam még soha, mi van, ha mégsem tetszik? Igaz, hogy olcsó, de ha csak a polcon áll, arra 7-8 ezer Ft is sok. Ebben igazat adtam neki. Pihentettem is a témát, aztán megtaláltam itt SJuli hirdetését. Na mondom egy 5 ml-esre simán beruházok. És milyen jól tettem!
Első illatolásra tényleg nagyon hasonlít az Intense-re, de Úristen, mennyivel erősebb 😍 Biztos vagyok benne hogy szillázsban és tartósságban is veri az eredetit.
Leszáradni még nem éreztem, tényleg épp hogy kifújtam az üvegből, de azt hiszem, minden fillért megért.

Update: Igen, igen... tényleg csodás illat. Van egy kettős érzés bennem irányába, mert tényleg van egy kis gyerekrágós beütése, de közben meg valami mégis olyan felnőttessé, nőiessé teszi (gondolom a virágoknak nagy szerepük van benne... meg a szantálnak... púderes lesz tőlük az egész kompozíció, kifinomult).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

wallflower87

2020. november 8.

Ez egy imádnivaló kis illat, színtiszta nőiesség! Az üvege alapján (ami megjegyzem nem túl esztétikus, viszont a márka többi parfümjéhez képest még egész tűrhető) egy töményebb, sziruposabb illatra számítottam, de ez inkább amolyan libbenős, simogató, hívogató, könnyed parfüm, ami tökéletesen viselhető bárhova, bármilyen alkalomra és én évszakhoz sem kötném. Nem túlságosan elegáns, de nem is komolytalan, krémes, ugyanakkor friss, édeskés de nem émelyítő. A tartóssága is csillagos ötös, bőrön is hosszú órákig illatozik, ruhákon pedig még tovább. Én a narancsvirágot, a vaníliát és a mandarint érzem ki legjobban, tényleg van egy kis pillecukros jellege, ami nagyon emlékeztet a D&G Pour Femme-ra. Számomra még egy kicsit samponos is az összhatás, de ezt abszolút jó értelemben írom - olyan mintha egy különösen jó illatú samponnal frissen megmosott haj illata keveredne össze egy finom parfümmel. Ár-érték arányban nagyon megéri akár vaktában is megrendelni..én így tettem és még mindig alig tudom elhinni, hogy ez ennyire jó, mikor 5 ezerbe került a 100 milis üveg..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 8.

Pünyike

2020. május 14.

Kíváncsi voltam, milyen illatot választanék, ha nem az illatjegyeket, kizárólag az üveget nézném. Az olcsóbb parfümökből mazsoláztam, erre esett a választásom. Izgatottan vártam, hogy mi fog kisülni ebből, amíg nem szaglásztam meg, addig nem is kutattam a jegyek után. Ez valami mennyei! Semmi alkohol az elején, én nem is tudom, hogy mit érztem, de az nagyon finom volt. Jegyek ismerete nélkül édes-ánizsos illatot éreztem, ami az idő elteltével mélyült. Pézsma, vanília, szantálra meg mertem volna esküdni, még a tonkára is, de jázminra nem. Pedig ott van az, ha nem is határozottan, de ott van. Érdekes, az egész eggyé válik a bőrömön és egészen a lecsengésig marad is. Az elejétől a végéig érzem az egészet, egyben. Ez más, mint amiket használni szoktam. Nem bántam meg ezt a kis játékot, mert rátaláltam egy illatra, amit biztosan újra fogok venni. Szerencsém volt. Hihetetlenül finom, tartós, nagy hatósugarú. Nagyon sokan kérdezik, hogy mi van rajtam, mert nagyon finom. Az bizony!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 14.

Bigris

2019. augusztus 4.

Heine mindent leírt előttem. Nekem jobban tetszik a maga krémesen vaníliás, picit szantálos leszáradásával, mind a D&G Pour Femme Intense illata. Kb. egy évig elő sem vettem. Most rákattantam megint. Számomra ő vaníliás mennyország. :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Yeticica

2019. február 8.

Nahat nahat! Biztosan megbolondult az orrom miota a Manifestoval megismerkedett, mert tobb mas illatban is azt velem fekfedezni (Montale egik vanilias illataban is).
Talan a vanilias, tonkas alapra helyezett mandarin miatt. Nyilvan nem teljes a hasonlosag, es itt a viragokat is jobban erzem (narancsvirag egyertelmuen, sot a liliom is), emiatt nem is annyira tomeny, mint amaz.
Eroteljes illat, en szeretek illatozni, hihetetlen jo vetel ar-ertek aranyban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

Eroteljes illat, en szeretek illatozni, hihetetlen jo vetel ar-ertek aranyban.

Marcika1

2018. december 13.

Inkább az idősebb korosztálynak való parfüm! Megvettem az itteni vélemények alapján, de n mondhatnám, hogy tetszik, igaz rossznak se mondanám, egyszerűen nem az én illatom. Nem az a finom édes, meg friss illat se. Inkabb anya vagy mama illatnak mondanám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 13.