Armaf

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Torpece, Módosítva: 2018. július 16.

Megjelenés éve: 2016

Fejjegyek: fekete ribizli, körte, rózsabors, bergamott

Szívjegyek: jázmin, narancsvirág, mimóza, tubarózsa, ylang-ylang

Alapjegyek: praliné, pacsuli, tonkabab, vetiver, mogyoró

PerfumePippi

2019. május 19.

Tényleg a LVEB-re hasonlít, amit én személy szerint nem kedvelek. Az illatpiramis jelentős része átfedést mutat - de előttem jól megfogalmazták: ez egy sokkal visszafogottabb és jobban eldolgozott illat.
Mivel nekem a LVEB nincsen meg, ezért eddig másokon ismertem meg, de notinóéknak hála, ma már több mintával is rendelkezem, és van összehasonlítási alapom. Ezt meg is tettem. Egyszerre felfújva a két parfümöt valóban észrevehető az ihletmerítés, de ezt inkább karakterbeli hasonlóságnak nevezném: a La Rosa soha nem harsogna rajtam a szív fázisában, ahogy azt a LVEB teszi, ami a középső fázisában kritikátlanul közönséges rajtam.
Persze az, hogy a La Rosában van rózsabors és tubarózsa, ellenben írisz nincs, sok mindenre magyarázatot ad.
A fejjegye számomra sokkal fűszeresebb és kevésbé gyümölcsös, és a szív fázisa a tubarózsa rágógumis jellegéből fakadóan sokkal simulékonyabb. Emellett érzek egy fanyarabb, hivatalibb vonalat is benne.
Összességében, óvatosan adagolva még akár munkahelyre is ajánlanám, de azt is megértem, ha ez másoknak már túl erős illat hétköznapokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 19.

emilianyako

2019. április 11.

Nekem nagyon nem...számomra zűr és zavar, ami jellemzi. Igen, hasonlít a LVEB-re, de annak a butított változata, inkább húsvéti locsoló kölni jelleggel vegyülve. (bocsánat)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

kispajkos

2019. február 8.

Ahogy azt már előttem is írták lveb illatra hasonlít, de visszafogottabb, számomra harmonikusabb. Bőrre fújva nálam fás illatjegyek jönnek elő, ruhára fújva virágos édes. Bőrön tartóssága 3-4 óra, ruhán (sál) 1 hétig! éreztem. Szerintem ár érték arányban elég jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

Albertina

2019. január 15.

Én is csak azt tudom írni, hogy nagyon finom! :) Édes illat, LVEB-re hasonlít, bár nem annyira erős, ám szerintem sokkal kifinomultabb, elegánsabb. Tartóssága nem fergeteges, de még így is nagyon megéri az árát! Az üvege nagyon szép, igazi dísz a polcon. Doboza, csomagolása (is) nagyon minőségi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 15.

Dormir

2018. december 5.

Valóban nagyon hasonlít a La vie est belle-re, csak nem annyira intenzív. Cserébe viszont, talán picit rózsasabb és gyümölcsösebb. Kellemes illat.
Szerk. :hideg időben még intenzívebb lett. Finomságok! Egyre inkább LVEB,de valahogy kevésbé fullasztó.
Rádobtam plusz egy csillagot. Ennyi pénzért nagyon megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 5.

Rádobtam plusz egy csillagot. Ennyi pénzért nagyon megéri.

Torpece

2018. július 10.

Nagyon finom, nőies édes illat. Kicsit a La vie est belle és a Coco Chanel Mademoiselle között van félúton, úgyhogy akinek az a vonal bejön szerintem ennyi pénzért ne hagyja ki! Hihetetlen jó áron beszerezhető a N....-nál és persze nálam is van :) Nem utolsósorban a csomagolása a szokásos nagyvonalú, szemet gyönyörködtető, arab parfümökre jellemző csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 10.