Armaf

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Leoka, Módosítva: 2020. május 28.

Ár:   10 000 Ft

Fejjegyek: jázmin, narancsvirág

Szívjegyek: rózsa, barack

Alapjegyek: pacsuli, szantálfa, ámbra

Leoka

2020. június 9.

Nagyon szeretem az Armaf termékeit.
Több helyen láttam a Carolina H Good Girl-jéhez hasonlítják, én ebből semmit sem érzetem.
Gyorsan vált rajtam bőrközelivé az illat.
Narancsos-jázminos-szantálos. Nem feltétlenül lenne rossz ez...
Az illat jó, sajnos rajtam gyorsan elillan.. :(

Valahol érzetem hasonlót már, de még nem fejtettem meg, hogy mihez hasonlítanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 9.

Nagyon szeretem az Armaf termékeit.
Gyorsan vált rajtam bőrközelivé az illat.
Narancsos-jázminos-szantálos. Nem feltétlenül lenne rossz ez...
Az illat jó, sajnos rajtam gyorsan elillan.. :(

Torpece

2020. június 8.

Amennyire ismeretlen sajnos mai napig az Armaf márka annyira hihetetlen jó illatokat rejt minden üvegük, ami nem elhanyagolandó egytől egyig csodás formai kivitel is. Nem tudom még mihez hasonlít ez az illat, de nagyon jó! Édes, gyümölcsös, szantálos, nem túl sok, kellemes nappali viselet. Nekem most sem okozott csalódást az Armaf! Az ára miatt is érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 8.