Armaf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: eszcsy96, Módosítva: 2019. július 18.

Fejjegyek: bergamott, keserűnarancs, rózsabors

Szívjegyek: jázmin, lonc, narancsfa virág, nőszirom, rózsa

Alapjegyek: karamell, labdanum, pézsma, vanília

Leoka

2020. július 16.

Nagy kedvencem lett ez az illat. Itt a krémmánián sikerült vásárolnom először, amint magamrafújtam, tudtam, hogy nekem ilyen kell :)
Még télen vásároltam kb pont fele ára volt, mint most...
Szóval maga az illat, valóban nagyon hasonlít a híres/hírhedt Light Blue-ra, és abban egyet értek absynthya és Doridori véleményével, hogy talán egy kicsit jobb is.
Rajtam a Light Blue picit szúróssá válik a citrusos jegyek mellett, ez nem. Megmarad a bergamont és finomodik, a vanília és a narancsvirág szépen egyben vannak benne. Nagyon szeretem a bergamont illatát :)
Nekem eszembe jutatta Alien Extraordinari illatát is ( sajnos ez az Alien rajtam alig érzehető 1 órás illat ) , az krémesedik így el.
Felfújáskor sokkal erősebbnek hat, aztán fogozatosan kb 1/2 óra elteltével kezd lágyulni.
Az üvege szép , bár nem az a táskában cipelős méret.
Tartóssága intenzíven 4óra, aztán még kb 2 óra, amíg kellemesen érzem magamon. Mivel a nyári illatok nálam 2 órássak szoktak lenni, mindenképpen jónak mondanám!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 16.

Még télen vásároltam kb pont fele ára volt, mint most...
Az üvege szép , bár nem az a táskában cipelős méret.

absynthya

2020. január 8.

Valóban light blue, csak ez a csajosabb, kellemesebb light blue ami még tartós is :DEnnyiert ez egy kincs!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 8.

Doridori

2020. január 3.

Látom még senki nem írt róla.... : ) nos, csakhogy legyen róla egy kis elképzelés.... : ) kifújáskor teljesen ledöbbentem, mert egy az egyben Dolce & Gabbana Light Blue, még mondtam is magamban, hogy lám milyen ügyesen lekoppintották a Light Blue-t.... később is hasonlít rá, de ez kissé virágosabbra, krémesebbre "szárad".... nekem tetszik, mert a Light Blue - akár "divatjamúlt", elcsépelt, akár nem - nekem nagy kedvencem, szóval szerintem mindent összevetve jó kis illat ez, és nem utolsósorban sokkal tartósabb, mint a D&G LB.... és nem mellesleg az üveg és a csomagolás nagyon pöpec, szép, igényes, szemet gyönyörködtető... : ) aki szereti a Light Blue-t, annak érdemes tenni vele egy próbát.... : )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.