Armaf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: eszcsy96, Módosítva: 2019. július 18.

Fejjegyek: bergamott, keserűnarancs, rózsabors

Szívjegyek: jázmin, lonc, narancsfa virág, nőszirom, rózsa

Alapjegyek: karamell, labdanum, pézsma, vanília

Fújós Armaf Tag Her EDP
Ár: 1200 Ft/10 ml +postaköltség , Eladó: Masni71
Állapot: 10 ml fújós, Helyszín: Gödöllő, Budapest XVI kerület, fizetés: Banki átutalás után postázom
Ár: 4500 , Eladó: AnitaUrgyan
Állapot: Ma, 21.11.18-án vettem át, notinoról, négyet fújtam belőle. , Helyszín: Budapest, XIV., fizetés: Személyes, 14 kerület, 4 kerület

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

AnitaUrgyan

2021. november 18.

A csomagolás elegáns
Az üveg látványos, de látszik, hogy olcsó munka
Szúrós hirtelen alkoholos felhő első fújásra
Ez valami citrusos, jellegtelen vacak
Akkor már inkább a négyszer ennyibe kerülő eredeti, de tényleg.
Egyáltalán nem tartós szúnyogriasztó.
Ma jött meg, négyet fújtam, kettőt bőrre, kettőt ruhára.
Felteszem eladni valahova

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 18.

A csomagolás elegáns
Az üveg látványos, de látszik, hogy olcsó munka
Szúrós hirtelen alkoholos felhő első fújásra
Ez valami citrusos, jellegtelen vacak
Akkor már inkább a négyszer ennyibe kerülő eredeti, de tényleg.
Egyáltalán nem tartós szúnyogriasztó.
Ma jött meg, négyet fújtam, kettőt bőrre, kettőt ruhára.
Felteszem eladni valahova

Kirievi

2020. december 15.

Vak vásárlás volt, mielőtt itt olvastam volna a véleményeket. És valóban rajtam is egy az egyben D.G Light Blue illat. Az én bőrömön nagyon tartós. Mivel az "eredeti" illatot nem szeretm így ezt sem, de ettől függetlenül a "küldetését" teljesíti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 15.

Leoka

2020. július 16.

Nagy kedvencem lett ez az illat. Itt a krémmánián sikerült vásárolnom először, amint magamrafújtam, tudtam, hogy nekem ilyen kell :)
Még télen vásároltam kb pont fele ára volt, mint most...
Szóval maga az illat, valóban nagyon hasonlít a híres/hírhedt Light Blue-ra, és abban egyet értek absynthya és Doridori véleményével, hogy talán egy kicsit jobb is.
Rajtam a Light Blue picit szúróssá válik a citrusos jegyek mellett, ez nem. Megmarad a bergamont és finomodik, a vanília és a narancsvirág szépen egyben vannak benne. Nagyon szeretem a bergamont illatát :)
Nekem eszembe jutatta Alien Extraordinari illatát is ( sajnos ez az Alien rajtam alig érzehető 1 órás illat ) , az krémesedik így el.
Felfújáskor sokkal erősebbnek hat, aztán fogozatosan kb 1/2 óra elteltével kezd lágyulni.
Az üvege szép , bár nem az a táskában cipelős méret.
Tartóssága intenzíven 4óra, aztán még kb 2 óra, amíg kellemesen érzem magamon. Mivel a nyári illatok nálam 2 órássak szoktak lenni, mindenképpen jónak mondanám!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 16.

Még télen vásároltam kb pont fele ára volt, mint most...
Az üvege szép , bár nem az a táskában cipelős méret.

absynthya

2020. január 8.

Valóban light blue, csak ez a csajosabb, kellemesebb light blue ami még tartós is :DEnnyiert ez egy kincs!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 8.

Doridori

2020. január 3.

Látom még senki nem írt róla.... : ) nos, csakhogy legyen róla egy kis elképzelés.... : ) kifújáskor teljesen ledöbbentem, mert egy az egyben Dolce & Gabbana Light Blue, még mondtam is magamban, hogy lám milyen ügyesen lekoppintották a Light Blue-t.... később is hasonlít rá, de ez kissé virágosabbra, krémesebbre "szárad".... nekem tetszik, mert a Light Blue - akár "divatjamúlt", elcsépelt, akár nem - nekem nagy kedvencem, szóval szerintem mindent összevetve jó kis illat ez, és nem utolsósorban sokkal tartósabb, mint a D&G LB.... és nem mellesleg az üveg és a csomagolás nagyon pöpec, szép, igényes, szemet gyönyörködtető... : ) aki szereti a Light Blue-t, annak érdemes tenni vele egy próbát.... : )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 3.