Armaf

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. október 20.

Ár:   14 000 Ft

Fejjegyek: mandarin, jázmin, narancsfa virág

Szívjegyek: kávé, mandula

Alapjegyek: pacsuli, kakaó, tonkabab

Armaf The Pride of Armaf EDP 100ml
Ár: Csere vagy eladás, árak a leírásban. , Eladó: Torpece
Állapot: Minimális hiánnyal, csak kipróbálva volt, Helyszín: Miskolc, fizetés: Csak foxposttal tudom küldeni!

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Nikki8895

2021. szeptember 14.

Na ez össze lett rakva ! Nagyon nagy parfüm kritikus vagyok de imadok külföldi oldalak véleményei alapján vásárolni. Ez most is így történt 17db 5csillag után azt mondtam jöhet jó lesz . Bár nem minden idegen nyelvű értékelést értettem de amit igen az bőven elég volt , És megérkezett . Egy csoda . Nekem már van ebből az illatbol egy sportos most jött egy vörös dög . Elragadó fiokos bordó dobozban egy ellenállhatatlan igazi nőies illat . CH Goog girl hm igen részben ez inspirált de ő sokkal több sokkal össze tettebb . Van benne valami plusz mint minden armaf parfümben. Nagyon tartós óránként változó kincs !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

anita763

2021. április 30.

Ő egy nagyon meleg, megnyugtató illat, ami édes, és extra erős. Először szimatolva emlékeztet egy kicsit a Nature Millenaire-re Yves Rocher-től, amelyet már nem gyártanak, igaz nem egyformák a két illat összetevői, de bizonyos szempontból nekem mégis hasonlítanak. Szerintem hűvösebb időben tökéletes viselet a nap bármely szakában, de én attól függetlenül melegebb időben is ki fogom próbálni, mert kíváncsi vagyok rá, hogy valójában mit is tud. A leszáradása nagyon hasonlít a CH Good Girl illathoz. Élettartamot tekintve hosszan tartó, édes illat. Nagyon kellemes viselet. A parfüm üvege igazán nehéz és csodálatos gyöngyház fényben pompázik, a doboza pedig nagyon mutatós és praktikus a kihúzható fiókszerű teteje miatt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 30.