Armonia

Ár:   490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   patikák, online, drogériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. július 26.

Lelőhely:   patikák, online, drogériák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A természetes alapanyagokból készült bőrtisztító koncentrátum az őszibarackmag finomra őrölt szemcséi segítségével radírozza le a bőr legfelső rétegét, eltávolítja az elhalt hámsejteket és megtisztítja a pórusokat, így a bőr bársonyosabb és üdébb lesz. Az exfoliálás szabályozza a zsír túltermelését is, ezért használatától az arcbőr fiatalosabb és egészségesebb benyomást kelt, a koncentrált citromfű kivonat pedig a tüszőkben található faggyúmirigy túltermelését akadályozza meg. Az őszibarackmag szemcséinek exfloliáló hatása következtében a kezelés után a bőr kipirosodik.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

BLia

2017. március 27.

Nagyon jó termék! Heti egyszer szoktam vele radírozni, szép üde bőrt eredményez, nem irritálja a vízhiányos, érzékeny bőröket sem, finom az illata. Úgy érzem utána, mintha fellélegezne a bőröm. Évek óta újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 27.