Armonia

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2016. április 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

"Különleges alkalomra készülsz? Egy nehéz nap után fáradtnak hat a bőröd? A megoldás az egzotikus növényi kivonatokból készült Flash Tensor, mely láthatatlan filmréteget képezve feszessé, egyenletesen simává varázsolja a bőröd. Az eredmény pár percen belül látható, sminked pedig tartósabb lehet a sminkfixáló hatásnak köszönhetően. A kis cseppentős kis üveg pedig a legkisebb női táskában is elfér hogy mindig kéznél legyen."

szndra

2017. október 15.

próbának vettem, mert olyan sokan írták, hogy feszül a bőrük tőle, meg "olyan érzés mint a botox" és társai... nem volt még botoxom, de ha ilyen érzés akkor kapásból bevállalok vagy 10et, ugyanis a szérum felvitele után semmit sem érzek :D ha megszárad a bőrömön, valóban látszik a fényben hogy kapott egy réteget a bőr, de véleményem szerint nem ér ennyit, nagyon pici üveg, és semmi extra hatást nem érek el vele, a reggeli karikás szemeimnek nem megmentője. így 5/3. aztán ha változik a dolog, akkor update :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

bpanni93

2017. szeptember 13.

Valóban feszesebb lesz tőle az arcbőröm. Alapozó alá is jó, annak a minőségén nem változtat. Egy próbát szerintem bárkinek megér!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.