Arom&lys

Ár:   2875 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kore, Módosítva: 2016. július 5.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Ez a balzsam rendkívül hatékonyan aknázza ki a sheavaj, avokádóolaj és kókuszolaj erényeit a mellbimbó védelmére szoptatás idején. A komplexum elősegíti a mellbimbó mélyrétegeiben is a hidratációs szint megőrzését, és megelőzi a különböző irritációkat és a kellemetlen feszülés érzetet. A termék hipoallergén összetétele pedig maximális biztonságot garantál úgy a babáknak, mint a kismamának.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

A szilva magjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emollient hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása.