Aroma Greenline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2013. április 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

Gyengéd tusfürdő tejfehérjékkel, ásványi anyagokkal, vitaminokkal és az édes Füge és Vanília lenyugözo gyümölcsös illatával. Egyedülálló ápolást és hidratálást nyújt a bornek. Tisztaság, frissesség, lágyság érzése a zuhanyozás után még hosszú ideig.

katarakta

2013. április 14.

Nem vettem észre,h.ez is fent van,úgyhogy akit érdekel a mangósnál megtalálja a véleményemet.Addig is bátran vegyétek,mert nagyon nagyon jó,hatalmas kedvenc,nem alaptalanul!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 14.