Aromax

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Brigitta, Módosítva: 2019. december 3.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

A biotermesztésből származó argánfa termésének pörköletlen magjából hidegsajtolással nyert argánolaj külölösen ajánlott a környezeti ártalmaknak (szél, erős napfény, füstös környezet, vegyi anyagok) kitett bőr, haj, köröm ápolására. Segít pótolni az elveszett nedvességet, visszaadja a bőr és a haj egészséges fényét, intenzív ápolást biztosít. Vitaminokban és esszenciális zsírsavban (omega-6) gazdag. Kiegyensúlyozó hatása a fejbőrre is jótékony hatású, csökkenti a viszketést és a kiszáradást. Gyorsan beszívódik, így sem a bőrön, sem a hajon nem kelt olajos érzetet.

biusbraun

2021. április 9.

Nagyon szeretem! Extra érzékeny a bőröm, ezért felüdülés ezt használnom. Drogériában kapható, ez számomra +pont. Lassan fogyott el, majd 1 év alatt.
Kellemes érzés fölkenve, hidratál, ápol, csökkenti a gyulladást. Volt, hogy alapozó alá is használtam, de egy idő után meguntam a fényes összképet, amúgy mással nem volt gondom. Inkább otthon/este szoktam használni.
Csillagos 5-ös részemről. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

Csillagos 5-ös részemről. :)

TamaraS

2021. április 2.

nekem nagyon bejött! Mióta KM dobozbó megismertem azóta 2-t is elhasználtam. Főleg a szétszáradt kezeimre, hajamra és arcomra szoktam tenni. Csodákata művel és nem irritál. Kizárólag éjszakára kenem és reggelre be is szívódik. 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 2.

athena_mpa

2021. március 18.

2 évvel ezelőtt egy wellness szálló durván vegyszeres medencevize teljesen tönkre tette a hajam. Brutálisan gumbacolódott, rasztásodott, hiába fésültem napi kétszer, már volt hogy sírtam, annyira csomós volt. A fodrasz is mondta, hogy nagyon erősen gumbacolódik. Többször vagattam belőle, 3szor csináltattam növényi őssejtes kezelést, nagyon jó minőségű balzsamot vettem, él de semmi nem segített igazán, épp hogy csak meg lehetett menteni a dús, hosszú hajam. Majd eszembe jutott kár hete, hogy évekkel ezelőtt már nagyon jó szolgálatot tett a hajamnak az argán olaj, gondoltam, megpróbálom azt újra. Komolyan mondom: csodaszer! Végre nem rasztásodik, csomósodik hajam, már az első használat után érezhetően javult helyzet, igaz hogy elsőnek direkt sokat kentem rá, hogy ápolja. Aztán hajmosás előtt kifejezetten iskolásként vittem fel. Két hét jelentős változást hozott, hihetetlenül örülök, hogy végre jól van a hajam!!! ❤️❤️❤️ Azóta csak hajmosás után kenek a hajhosszra pár csepp olajat hajvágápolónak, napi szinten pedig a saját magam által bekevert fésülés könnyítő sprayt használom (vízbe argán olajat és illó olajat csepegtettem). A kislányom haja hasonlóan gumbacos, neki is ezeket használom, és milliószor jobb mint a bolti fésülés könnyítők. Mindkettő 5 csillag, igazi csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

csill87

2021. január 24.

Hajvégápolónak használom és szép hidratáltak és rendezettek a hajvégek tőle. De volt hogy hidratálóba is kevertem belőle és ügy is bevált. Kellemes meglepetés volt, hogy ennek nincs kellemetlen illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

Mia0602

2021. január 10.

Esti rutinban használom a hidratálóm elött. Száraz bőrömet nagyon jól hidratálja. A téli időszak nagyon megviseli a bőrömet, de ebben a szezonban ennek nyoma sincs, amíg ki nem hagyom. Mert akkor már másnap hámlani kezd az orrom.
Nekem sokkal jobban bevált mint a tömény argánolaj (Mosómami). Az illata sem bántó, mondjuk nem is kifejezetten kellemes. Pár csepp elég belőle, hisz olaj. Én tökéletesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 10.

zizz89

2021. január 2.

A hajvégekre vettem frissen száradás utáni felkenésre, de olvastam itt, hogy bőrre is lehet próbálni. Féltem, mert zsírosodó bőröm van, viszont sajnos még mindig pattanásos, de már inkább a felnőttkori, acné-szerű, kezelhetetlen gyulladások a jellemzők, amiken már a Neogranormon se segít. Így hát az arcomra használom, csak a gyulladt/heges részeken és lassan, de biztosan: haladunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

Zsofi321

2020. november 17.

Update: Még mindig nagyon szeretem. Hónapokkal ezelőtt vettem és még a negyede megvan az üvegnek, mivel tényleg 1-2 csepp kell csak belőle. Azóta többször használtam a kiszáradt kezeimen, körömágyon és szépen rendbe hozta! A múltkor nem volt nálam az Elocom krémem, amit a nagyon ritkán előjövő ekcémámra szoktam kenni, így ebből az olajból tettem rá, és óriási meglepetésemre másnap reggel hűlt helye volt a foltnak!!! Én használom hajra (sziliconos hajápoló olajat váltottam erre), tényleg max! 2 csepp kell, hogy ne legyen zsíros hatású. Azóta többször használtam arcra is, oda is szuperül tette a dolgát. Én alapvetően azért vettem, mert a sziliconos hajápoló olajokat akartam leváltani egy sokkal természetesebb alternatívára. Az, hogy ennyire multifunkciós az számomra óriási bónusz. Már betáraztam a következő üvegcsével. :)

Nagyon szeretem! Olyan olajat kerestem, amiben nincs szilikon és tudom a hajvégeimre is kenni, anélkül, hogy rögtön hajat kéne mosni utána. Eddig az Inecto hajolajat használtam, ami tök szuper, de az a fránya szilikon benne van. Nos, azt hiszem megtaláltam, amit kerestem, sőt még többet is :). A kiszerelés picike, de nem is baj, mert ha én száraz hajra hajvégápolónak használom, akkor konkrétan tényleg csak egy csepp kell belőle, a maradékot a kézfejemre szoktam kenni. Meglepően tapasztaltam, hogy az ott lévő száraz kis foltjaim teljesen eltűntek. :)
Hajmosás előtt szoktam kb 3-3 cseppet eloszlatni mind a két felén a hajamnak, utána nagyon kellemes puha, fényes lesz a hajam. Én van hogy hajmosás előtt pár cseppet fejbőrbe is szoktam masszírozni, nagyon kellemes érzés, és könnyen ki is mosható utána.
Nekem nagyon szimpi, hogy van benne még E- és a C-vitamin egyik formája is. A kiszerelés pici ugyan, de alig kell belőle így szerintem sokáig elég lesz.
Sokáig filóztam, hogy megvegyem-e, mert azért drágának tartottam, végül megvettem az ittenni pozitív vélemények alapján és teljesen megérte az árát. :) Nagy pozitívum, hogy mennyire multifunkciós valójában ez a kis olaj. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

Pocokkiralylany

2020. november 16.

Az arcomra szoktam használni esténként, imadom a hatását! Az éjszaka nyom nélkül beszívódik, friss és élettel teli lesz tőle az arcom! Nekem a kis patikat is elmulasztotta!
A legmeglepőbb mégis az amit a kezfejemmel művel! Valahogy arra semmilyen krém nem hatásos, ezzel pedig mégis hidratalt lesz! Este bekenem és egy vékony kesztyűt húzok rá (azért nem minden nap) a legjobb szer az őszi-téli kiszáradás ellen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 16.

ziza27

2020. november 14.

Szuper! Hajra és testápolásra is szoktam használni. A kedvenc hajvégápoló krémemhez adok 1 cseppet, ezzel kenem be a hajvégeimet, így jól kezelhető, táplált és puha lesz a hajam száradás után. A testápolóhoz 4-5 cseppet szoktam adni, viszonylag hamar beissza a bőröm és kevésbé száraz tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

Rozicska

2020. október 19.

Hajam ápolására használom.Az illata(szaga) kicsit fura,de hamar elpárolog.Néhány cseppet a tenyereim között összedörzsölök,átmelegítek és így kenem a hajvégekre.Kifejezetten jó hatású olaj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 19.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Squalene, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate