Aromax

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Brigitta, Módosítva: 2019. december 3.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

A biotermesztésből származó argánfa termésének pörköletlen magjából hidegsajtolással nyert argánolaj külölösen ajánlott a környezeti ártalmaknak (szél, erős napfény, füstös környezet, vegyi anyagok) kitett bőr, haj, köröm ápolására. Segít pótolni az elveszett nedvességet, visszaadja a bőr és a haj egészséges fényét, intenzív ápolást biztosít. Vitaminokban és esszenciális zsírsavban (omega-6) gazdag. Kiegyensúlyozó hatása a fejbőrre is jótékony hatású, csökkenti a viszketést és a kiszáradást. Gyorsan beszívódik, így sem a bőrön, sem a hajon nem kelt olajos érzetet.

orsesz

2019. november 25.

Én is a hajamra használom pakolásként hajmosás előtt, ugyanúgy, ahogy már többen írták előttem. Kókuszolajjal szoktam mixelni, így lassabban is fogy meg szerintem könnyebben is kenhető mint magában. Ha ezt használom, akkor már balzsam nem is kell, minden gond nélkül kifésülhető és puha a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Sziporka88

2019. október 20.

Hajvégre használom hajmosás előtt pakolásként. Nagyon kevés elég belőle, máskülönben nehéz kimosni. Hasznos kis termék. Jó hatása van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Melcsicillinder

2019. szeptember 30.

Nagyon jó termék, a hajamra tettem hajmosás előtt fél óráig, és utánna érezhető volt a változás nem volt gubancos seprűs a hajvégem, jó tapintású élettel telivé varázsolta. Sajnos már nemsok van belőle, kipróbálnom még a körmeimen is. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

barbimariposa

2019. szeptember 17.

KM Boxban nyertem és nagyon szuper kis olaj. Én a hajvégeimre használom fél órára teszem fel,hajmosás előtti pakolásként. Én egyedül ezt a pici üveges, pipettás megoldást nem értem benne. Szerintem nem túl takarékos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

henczen

2019. július 11.

Nagyon jó minőségű termék, én hajra és arcra egyaránt használom, abszolút kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Edina000

2019. július 3.

Azért kezdtem el használni, mert belevágtak a hajamba nem kicsit, és a fodrász ajánlotta! És bevált! Két hónap alatt kinőtt a hajam ahol kevesebb volt. Hajmosás előtt 3-4 órával kentem be vele. Egyértelműen 5*:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Sophia00

2019. június 2.

Kiváló bőrápoló termék. Este lefekvés előtt szoktam bekenni vele az arcom, reggelre szép sima lesz tőle és hidratált. Sokáig elég, nagyon kis mennyiség elegendő az egész arcra. Nagyon érzékeny az arcbőröm, nekem csak pozitívak a tapaztalataim.
Szépen ápolja a töredezett hajvégeket is, hajmosás előtt pakolásként szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Csucsi08

2019. május 27.

KM box-ból volt hozzá szerencsém. Még nem volt sosem ilyen olajam, de már terveztem kipróbálni. Természetesen még hosszú távú hatását nem tudom elmondani. De már kipróbáltam, elsősorban fürdés után keverem ligetszépe olajjal és a még a vizes bőrömbe masszírozom be. Illetve hajvégápoló olajként is alkalmaztam már, de lehet, hogy ahhoz is keverni fogom a saját olajammal vegyítve. Biztosan nagyon hasznos lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Melanieee

2019. május 25.

Krémmánia boxban találtam. Őszintén szólva számomra az argán olaj nem kellemes illatú és az állaga is hasonlít a ricinus olajhoz, azaz nagyon tömény a bőrömön. Arcra kenve nekem önmagában túl sok, így főként smink utáni lemosás után használtam kombinálva szérummal. Sajnos nekem így sem vált be..viszont szempilla és szemöldökre használva nekem tetszik. Hajra csak keverve használnám más olajokkal, mert ahogy már írtam túl tömény.

Akinek használt valaha bármilyen Argán olajos termék, annak javaslom ezt a terméket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Dana1983

2019. május 24.

Nekem pattanásra hajlamos bőröm van és valahol azt olvastam a neten, hogy az argánolaj jó rá. Miután megvettem és itthon elolvastam a tájékoztatóját jöttem rá, hogy nem. Persze tettem vele egy próbát, elborítottak a pattanások.
Akármilyen keveset is teszek a hajvégeimre mosás után, akkor is zsíros hatása lesz. Sőt, ahogy hozzáér az argánolajos hajam az arcomhoz (hiába már megszáradt), ugyanúgy pattanásos leszek.
Egyedül a száraz lábszáramra tudom elképzelni a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 24.

Egyedül a száraz lábszáramra tudom elképzelni a használatát.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Squalene, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate