Aromax

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Brigitta, Módosítva: 2019. december 3.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

A biotermesztésből származó argánfa termésének pörköletlen magjából hidegsajtolással nyert argánolaj külölösen ajánlott a környezeti ártalmaknak (szél, erős napfény, füstös környezet, vegyi anyagok) kitett bőr, haj, köröm ápolására. Segít pótolni az elveszett nedvességet, visszaadja a bőr és a haj egészséges fényét, intenzív ápolást biztosít. Vitaminokban és esszenciális zsírsavban (omega-6) gazdag. Kiegyensúlyozó hatása a fejbőrre is jótékony hatású, csökkenti a viszketést és a kiszáradást. Gyorsan beszívódik, így sem a bőrön, sem a hajon nem kelt olajos érzetet.

♡ Aromax argánolaj ~ 1400Ft ♡
Ár: 1400Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás

Lexy00

2020. május 6.

Még a tavalyi krémmánia box-ból jutottam hozzá, de csak télen fedeztem fel a szuper hatásait. A hajvégekre kenve hajmosás előtt hajápoló olajjal összekeverve szép, fényes, puha tapintású hajat eredményez. A körömágybőrt is szuperül karban tartja manikűrözés után vagy csak kézkrémezés előtt felkenve. Testápoló turbózására is szoktam használni, pár cseppet a bőrre cseppentek majd a testápolóval bedolgozom a bőrömbe. Nekem nagyon bevált, jó kis multifunkciós termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Sziporka88

2020. április 2.

Hajvégre használom hajmosás előtt pakolásként. Nagyon kevés elég belőle, máskülönben nehéz kimosni. Hasznos kis termék. Jó hatása van.
A nyakamra és a mellkasomra is használtam, szépen feltöltötte és hidratálta a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

Makk Zsuzsó

2020. március 23.

Hajápolónak használom, bár bőrápolónak is szuper. Vállig érő, elég száraz hajam van, erre 5-6 csepp elég, szépen ápolja, regenerálja. Ha nem megyek sehova, hajmosás előtti napon nagyobb mennyiséget is belemasszírozok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 23.

Tuesday110

2020. március 4.

Nagyon szeretem. Hajmosás után 3-4 cseppet szoktam a kifésült vizes hajamra a kezemmel felvinni. Szépen beszívódik és extra gyorsan szárad tőle a hajam. Teljes mértékben nem hidratálja, de emiatt nem vonok le pontot. Régebben hajbalzsamhoz kevertem, de nem tapasztaltam jótékony hatást, úgyhogy így már nem alkalmazom.
Amikor nagyon száraznak és kezelhetetlennek érzem a hajam, akkor is szoktam használni: bevizesítem a kezem, pár cseppet cseppentek az ujjaimra, eloszlatom és így viszem fel a hajamra. Így egy picit lassabban szívódik fel, de szépen rendezi a kusza szálaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 4.

bernadettu

2020. február 14.

A 2019 tavaszi KM boxból van még, magamtól nem vettem volna meg, mert valahogy egy kellemetlen szagú nehéz olajat vártam, ami részben igaz de a CeraVe balzsamhoz keverve remek plusz hidratálast nyújt.
Arcra nem merném használni és lehet inkább vissza térek a jojoba olajra ha elfogyott, de összességében elégedett vagyok vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

orsesz

2019. november 25.

Én is a hajamra használom pakolásként hajmosás előtt, ugyanúgy, ahogy már többen írták előttem. Kókuszolajjal szoktam mixelni, így lassabban is fogy meg szerintem könnyebben is kenhető mint magában. Ha ezt használom, akkor már balzsam nem is kell, minden gond nélkül kifésülhető és puha a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Melcsicillinder

2019. szeptember 30.

Nagyon jó termék, a hajamra tettem hajmosás előtt fél óráig, és utánna érezhető volt a változás nem volt gubancos seprűs a hajvégem, jó tapintású élettel telivé varázsolta. Sajnos már nemsok van belőle, kipróbálnom még a körmeimen is. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

barbimariposa

2019. szeptember 17.

KM Boxban nyertem és nagyon szuper kis olaj. Én a hajvégeimre használom fél órára teszem fel,hajmosás előtti pakolásként. Én egyedül ezt a pici üveges, pipettás megoldást nem értem benne. Szerintem nem túl takarékos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

henczen

2019. július 11.

Nagyon jó minőségű termék, én hajra és arcra egyaránt használom, abszolút kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Edina000

2019. július 3.

Azért kezdtem el használni, mert belevágtak a hajamba nem kicsit, és a fodrász ajánlotta! És bevált! Két hónap alatt kinőtt a hajam ahol kevesebb volt. Hajmosás előtt 3-4 órával kentem be vele. Egyértelműen 5*:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Squalene, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate