Aromax

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Brigitta, Módosítva: 2019. december 3.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

A biotermesztésből származó argánfa termésének pörköletlen magjából hidegsajtolással nyert argánolaj külölösen ajánlott a környezeti ártalmaknak (szél, erős napfény, füstös környezet, vegyi anyagok) kitett bőr, haj, köröm ápolására. Segít pótolni az elveszett nedvességet, visszaadja a bőr és a haj egészséges fényét, intenzív ápolást biztosít. Vitaminokban és esszenciális zsírsavban (omega-6) gazdag. Kiegyensúlyozó hatása a fejbőrre is jótékony hatású, csökkenti a viszketést és a kiszáradást. Gyorsan beszívódik, így sem a bőrön, sem a hajon nem kelt olajos érzetet.

mandulina

2016. december 3.

Eredetileg arcápolásra vettem, de arra nagyon nem vált be. Pattanásokat okozott, valamint nem szívódott be rendesen. Hajra viszont remek, hajmosás után egy pár cseppet kenek a szárazabb tincsekre és utána szárítom meg. Ettől szép és egészségesebb kinézetű lesz a lobonc.
Újra viszont nem fogom venni valószínűleg, mert csak hajápolásra használni drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

idnA

2016. november 18.

Egy üvegcsével használtam el belőle, de nekem nem vált be. Szerintem ez egy komedogén olaj, nekem legalábbis önmagában használva mitesszereket okozott. Emellett alig szívódik be és büdös is. Szemkörnyéken sem tapasztaltam semmi változást. Ha krémbe teszek belőle, akkor is mitesszert okoz. Az utolsó harmadát emiatt már csak a hajamra használtam, erre viszont túl drágának tartom. Alig vártam, hogy elfogyjon, mostanában biztosan nem veszem újra, talán később megpróbálkozom még vele, hátha...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

Iwi88

2016. november 7.

Nedves borbe szoktam par cseppet bemaszirozni, vagy arckrembe es testapoloba belekeverve hasznalom. Hajpakolasba is teszek neha ricinus es kokoszolajjal vegyitve. Dm-be eleg dragan lattam mig tescoba joval olcsobban ujra vettem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

doranna

2016. november 4.

Hajamra használom pakolásként. Száraz hajra viszem fel, törölközőbe csavarom és ebben alszom éjszaka. Fényes és puha lesz tőle a hajam, nem zsírosítja. Mindenféle olajat kipróbáltam már hajra pakolásként, de szerintem az argán olaj az, ami igazán használ a hajnak. Hajnövesztő hatását is észleltem (fejbőrbe is szoktam masszírozni belőle picit)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

ZsanettLina

2016. október 24.

A hajamra használom és csodálatos. Már sem a kókusz, sem az olívaolaj nem olyan hatásos mint régen volt, ezért döntöttem hogy valami drágább olajra váltok. Eddig 4-5 alkalommal vettem újra. Az ára borsos a mennyiséghez képest, de a hajam puha lesz tőle, kevésbé töredezik, hidratált... akár reggelente használom kis kondicionálásra, akár hajmosás előtt órákig tartó hajpakolásként. imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

pont

2016. október 20.

kétféle módon szoktam használni:

- egyrészt este arctisztítás után a krémemhez keverek pár cseppet és így kenem fel. alapvetően kombinált, zsírosodásra és mitesszerekre hajlamos bőröm van, de néha (főleg ilyen hidegben) eléggé ki tud száradni, úgyhogy ez nem a mindennapi rutinom része, csak akkor alkalmazom, ha szükségét érzem. óriási csodát nem tapasztaltam, nem ébredtem kisimultabban új emberként stb, de problémát nem okozott, nem lettem tőle pattanásos és elég jól rendbe teszi a kiszáradt bőrt. sokkal szívesebben alkalmazom ezt megoldást, mint hogy egy fullasztó, zsíros, nehéz krémet kenjek magamra.

- ezenkívül szoktam még a hajamra is használni, mégpedig úgy, hogy a balzsamomba teszek pár cseppet és rajta hagyom néhány percig a hajon, aztán leöblítem (mosás előtti pakolásra nagyobb kiszerelésű, olcsóbb argánolajat használok) és így imááádom a hatását. sokkal fényesebb és ápoltabb a hajam, mint a sima balzsamozástól, nem lesz annyira össze-vissza szállós, de nem is nehezíti el, nem lesz lestrapált, zsíros hatása. múltkor pont egy hajmosás utáni napon dicsérték a hajamat, hogy milyen szép és szerintem nagyrészt ennek a kis olajnak köszönhető a bók.

többféle márka argánolaját próbáltam már és elvileg nem kéne, hogy nagyobb különbségek legyenek, de mégis vannak. ez az olaj egyáltalán nem zsíros, nem ragacsos, simán az arcomra merem kenni, ezt nem mindegyik termékkel merném megtenni. elég kis mennyiség és így viszonylag drága, pont ezért hajpakolásként nem is ezt alkalmazom, mert a hosszú, dús hajamra kb a fél üveg rámenne, de a fent említett módszerekkel tökéletes. erre külön jó a kis pipettás kiszerelés, nagyon szeretem. újravevős, meg is kapja tőlem az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

kétféle módon szoktam használni:

rafi

2016. október 12.

Én első sorban az arcomra szoktam használni, de meglepődtem, mennyire sokoldalú termék. Este arctisztítás után nedves vagy száraz arcbőrbe masszírozva valami csodát tesz vele, másnapra gyönyörű ragyogó és üde a bőröm, még a pattanásokon is segít. Ráadásul a kombinált bőrömön is tökéletesen hat, tehát egyaránt használható száraz és zsíros bőrön. Hajpakolásként is alkalmazható önmagában, ricinus- vagy egyéb olajakkal keverve, hajápolóba vagy kókuszolajba keverve is akár. Hajvégápolónak sem utolsó. A szőkített hajvégeimmel csodát tett. Testápolóba, vagy kézkrémbe keverve csodákat művel a száraz bőrrel (nekem télen szó szerint ki szokott repedezni a kezemen a bőröm, és semmi más nem használt rá akármivel próbálkoztam, csak az argánolaj). Tehát ha a szépségápolásról van szó, tényleg végtelen a lehetőségek tárháza ezzel a termékkel kapcsolatban. :)
Az egyetlen negatívum, hogy valami kegyetlen büdös. Olvastam, és azt hittem, fel tudok rá előre készülni, de az a helyzet, hogy nem. :D Tömény kecskeszar szagához tudnám a legjobban hasonlítani. Már használom jó ideje, kb már észre sem veszem, néhány hét után szoktam meg, de előtte igen csak a hányinger kerülgetett, ha beleszagoltam.
Ettől függetlenül nem fogok emiatt levonni pontot, mert csodaszernek tartom. :) De tény, hogy meg kell barátkozni vele, ahhoz, hogy továbbra is a mindennapjaink része legyen. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

HegiD

2016. augusztus 8.

Elsősorban hajápolónak használom. Hajmosás előtt kenem be vele a hajam - főleg a végeket - és rajta hagyom minimum 15 percig. Sokkal fényesebb lett a hajam és hajvégek is sokkal később kezdenek töredezni és akkor is minimálisan. A testápolómat is fel szoktam vele turbózni, úgyis nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Zildinyo

2016. július 21.

Arcra használom éjszakánként, a csipkebogyós verzióval felváltva.
Teljesen elégedett vagyok mindkettejükkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

Arcra használom éjszakánként, a csipkebogyós verzióval felváltva.
Teljesen elégedett vagyok mindkettejükkel.

heartagram

2016. május 28.

Imádom. Csodát tesz a bőrrel, hajjal. A lényeg, hogy jól kell alkalmazni. Én arctisztítás után használom nedves arcbőrömre, teljesen beszívódik és selymes érzet marad utána. Reggelre (és egész másnap) gyönyörű lesz a bőröm tőle. Sima, egyenletes, puha, selymesen csillogó, hidratált, kevésbé zsírosodó.
Testápolásnál a testápolóba belekeverek néhány cseppet és úgy alkalmazom. Itt is csodát művel, hidratál, kisimít, megszépíti a bőrt. A régi hegek is halványodnak töményen használva a bőrön.
Hajmosás előtt néhány cseppet belekenek a hajamba, rajtahagyom 15-20 percig és a szokásos módon hajat mosok. Gyönyörű, fényes és nagyon puha, selymes hajam lesz tőle.
Én ezt az olajat csak ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

Én ezt az olajat csak ajánlani tudom mindenkinek!

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Squalene, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate