Aromax

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Brigitta, Módosítva: 2019. december 3.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

A biotermesztésből származó argánfa termésének pörköletlen magjából hidegsajtolással nyert argánolaj külölösen ajánlott a környezeti ártalmaknak (szél, erős napfény, füstös környezet, vegyi anyagok) kitett bőr, haj, köröm ápolására. Segít pótolni az elveszett nedvességet, visszaadja a bőr és a haj egészséges fényét, intenzív ápolást biztosít. Vitaminokban és esszenciális zsírsavban (omega-6) gazdag. Kiegyensúlyozó hatása a fejbőrre is jótékony hatású, csökkenti a viszketést és a kiszáradást. Gyorsan beszívódik, így sem a bőrön, sem a hajon nem kelt olajos érzetet.

ziza27

2020. november 14.

Szuper! Hajra és testápolásra is szoktam használni. A kedvenc hajvégápoló krémemhez adok 1 cseppet, ezzel kenem be a hajvégeimet, így jól kezelhető, táplált és puha lesz a hajam száradás után. A testápolóhoz 4-5 cseppet szoktam adni, viszonylag hamar beissza a bőröm és kevésbé száraz tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

Rozicska

2020. október 19.

Hajam ápolására használom.Az illata(szaga) kicsit fura,de hamar elpárolog.Néhány cseppet a tenyereim között összedörzsölök,átmelegítek és így kenem a hajvégekre.Kifejezetten jó hatású olaj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 19.

evasimonyi

2020. szeptember 8.

Kicsit eros illata van, de nagyon taplalo. Koromagyra szoktam kenni gellakkozas illetve manikur utan, nagyon kellemes erzetet ad. Kell jo par perc, mire beszivodik. Kevesbe szaraz es toredezett utana a bor, szep koromagyat biztosit (persze manikurozes mellett), nem szakad be a bor. Hetente nehanyszor dorzsolom be a koromagyaimba, 2 csepp is eleg, szoval sokaig kitart egy ilyen uvegcse. Masra meg nem hasznaltam, de utananezek, hajra hogyan erdemes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 8.

dunaimano

2020. augusztus 9.

Sok jót hallottam már az argánolaj hatásairól, de valahogy sosem vettem. Aztán a 2019-es KM dobozban találtam egyet. Örültem neki, de aztán csak félreraktam egy ideig. Egy csomó mindent még el kellett volna használnom előtte. Az első funkciója nálam a szempilla ápolás - sminkmaradvány eltávolítás lett, amikor elfogyott az erre használt ricinus olajom. Már pár hónapja így "üzemel", a többi lehetséges felhasználási módhoz még nem jutottam el. Pedig jó lenne, pl. hajammal kapcsolatban: Hajvégápolásra, hajpakoláshoz, hajnövekedés serkentésére, haj regenerációra stb. Csak az a baj, hogy olyan gyorsan zsírosodik a fejbőröm mindentől, hogy évekbe telik a bontott kis flakon hajápoló olajkeverék elhasználása - még most sem tartok a felénél sem, pedig már a km doboz érkezésekor is megvolt egy ideje. Szívesen kipróbálnám az argánolajat is erre a célra, de az egy másik üvegcse lesz, talán néhány év is eltelik addig... Arcápolóként olajok nálam csak télen jöhetnek szóba, max heti 1-2 alkalommal. Eddig még erre sem került sor, de ha kitart az üveg, vagy esetleg veszek újat, kipróbálom azt is, mennyire képes bababőrt varázsolni az arcomra. Ha sikerül, akkor ezekről is beszámolok majd, egy update alkalmával.
De a smink eltávolítás - szempilla ápolásról sem mondtam még két szónál többet. Velem sajnos előfordul, hogy sminklemosás után még a szempillák tövében látható a kontúr. Ilyenkor már nem szeretem a szemem dörzsölgetni, hanem egy-két cseppel egy fülpiszkálót körbeforgatok a szemem körül. Tökéletesen lehoz mindent, és a szmepilláim is ápolja. Persze nem csak olyankor használom, amikor még sminkmaradványos a szemem, csak feltétlenül el akartam mesélni, hogy erre is milyen jó szolgálatot tehet. A szempilláim egyébként szépek, erősek, a mindennapos sminkelés ellenére is. Különösebben nem vettem észre, hogy dúsítana, de van, akinél ilyen hatása is van. Néha teszek a szemöldökömre is, bár nem kifejezetten szeretném erősíteni, de az nem baj, ha megmarad a jelen állapotában - kellően dús, szép formájú, alig kell szedni.
A márka szerinem elég jó ár-érték arányú termékeket biztosít, ez is elég jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Frenki

2020. augusztus 8.

Csodás termék! Nagyon szép lett tőle az arcom, jól hidratál és az is külön jó érzés, hogy természetes olajjal kenem ami nincs tele adalék anyaggal. Nekem 5csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

Lexy00

2020. május 6.

Még a tavalyi krémmánia box-ból jutottam hozzá, de csak télen fedeztem fel a szuper hatásait. A hajvégekre kenve hajmosás előtt hajápoló olajjal összekeverve szép, fényes, puha tapintású hajat eredményez. A körömágybőrt is szuperül karban tartja manikűrözés után vagy csak kézkrémezés előtt felkenve. Testápoló turbózására is szoktam használni, pár cseppet a bőrre cseppentek majd a testápolóval bedolgozom a bőrömbe. Nekem nagyon bevált, jó kis multifunkciós termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Sziporka88

2020. április 2.

Hajvégre használom hajmosás előtt pakolásként. Nagyon kevés elég belőle, máskülönben nehéz kimosni. Hasznos kis termék. Jó hatása van.
A nyakamra és a mellkasomra is használtam, szépen feltöltötte és hidratálta a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

Makk Zsuzsó

2020. március 23.

Hajápolónak használom, bár bőrápolónak is szuper. Vállig érő, elég száraz hajam van, erre 5-6 csepp elég, szépen ápolja, regenerálja. Ha nem megyek sehova, hajmosás előtti napon nagyobb mennyiséget is belemasszírozok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 23.

Tuesday110

2020. március 4.

Nagyon szeretem. Hajmosás után 3-4 cseppet szoktam a kifésült vizes hajamra a kezemmel felvinni. Szépen beszívódik és extra gyorsan szárad tőle a hajam. Teljes mértékben nem hidratálja, de emiatt nem vonok le pontot. Régebben hajbalzsamhoz kevertem, de nem tapasztaltam jótékony hatást, úgyhogy így már nem alkalmazom.
Amikor nagyon száraznak és kezelhetetlennek érzem a hajam, akkor is szoktam használni: bevizesítem a kezem, pár cseppet cseppentek az ujjaimra, eloszlatom és így viszem fel a hajamra. Így egy picit lassabban szívódik fel, de szépen rendezi a kusza szálaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

bernadettu

2020. február 14.

A 2019 tavaszi KM boxból van még, magamtól nem vettem volna meg, mert valahogy egy kellemetlen szagú nehéz olajat vártam, ami részben igaz de a CeraVe balzsamhoz keverve remek plusz hidratálast nyújt.
Arcra nem merném használni és lehet inkább vissza térek a jojoba olajra ha elfogyott, de összességében elégedett vagyok vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Squalene, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate