Aromax

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Brigitta, Módosítva: 2019. december 3.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

A biotermesztésből származó argánfa termésének pörköletlen magjából hidegsajtolással nyert argánolaj külölösen ajánlott a környezeti ártalmaknak (szél, erős napfény, füstös környezet, vegyi anyagok) kitett bőr, haj, köröm ápolására. Segít pótolni az elveszett nedvességet, visszaadja a bőr és a haj egészséges fényét, intenzív ápolást biztosít. Vitaminokban és esszenciális zsírsavban (omega-6) gazdag. Kiegyensúlyozó hatása a fejbőrre is jótékony hatású, csökkenti a viszketést és a kiszáradást. Gyorsan beszívódik, így sem a bőrön, sem a hajon nem kelt olajos érzetet.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Enne

2019. április 30.

Végre volt egy kis időm utánanézni, mi ez a csodaszer, amiről ódákat zeng a krémmánia népe. :)
Múlt hétvégén beszabadultam az Euro Family-be, és alaposan áttanulmányoztam az aromax natúr olajokból álló részlegét (nem is gondoltam, hogy ennyiféle van :O), és a kínálattól megrészegülve nagy nehezen kiválasztottam ezt. Azért mondom, hogy nehezen, mert a Beauty szérum, a ricinusos-argános hajápoló olaj és a gránatalmama olaj is esélyesek voltak, de ami késik, nem múlik. :)
Szóval ez jött haza velem, a dobozban egy nagyon elegáns kis üvegcse csücsül, olyan, mint egy nagyon márkás orcsepp egyébként. A használata is olyan, pipettás, hát nekem még ilyenem sosenem volt. Csak manapság nagyon divatosnak számító "beauty vlogger videókban" találkoztam ilyen "szérummal", és sosem tudtam, mi a fene lehet. Amikor én voltam tizen -huszonéves, még a sima arckrémek mentek, így harminc felett már nehezen igazodok ki a naponta megjelenő újdonságok között. De a véleményekből úgy látom, kevés hozzám hasonló őskövület futkozik a krémmánián, mert mindenféle korosztálytól kapott már véleményt.
A terméket nem kell bemutatni, azt elmondom azért még, miért ezt választottam ki. A rajta szereplő infók alapján jó választás száraz hajra, ami nekem állandó gondot okoz, s hozzá még göndör is. Gondoltam, kipróbálom rá, a már meglévő hajápoló olajam mellett, ami szintén tartalmaz argánolajat (csak ugye nem tudni, milyen arányban). Bőrre is ajánlják, és egy életem, egy halálom, már oly' mindegy, mit locsolok a rosaceámra, eddig semmi sem használt hosszútávon sajnos. :(
Szóval kiwi leszek a hatására, eddig csak arcra alkalmaztam, kétszer. Annyi tudok elmondani, hogy kellemes érzés bedörzsölni, egy ideig kissé ragacsos marad, néhány óra után felszívódik, és puha a bőröm tőle. Egy idő után (vagy lemosás után) azért újra száraz foltos, de gondolom, hosszú távon derül ki igazán, mit tud. Csak orcákon használtam. Az illata tökmagolajra hasonlít, teljesen natúr, ennek örülök. :) Éjszakára ajánlanám, ahogyan a leírásban is megjegyzik.
Ja és igen! A benne lévő vitaminokat csak a végén találtam meg, már majdnem a Beauty szérumot hoztam el. Külön olyat kerestem, amiben van c-vitamin, mert most azt találtam, hogy rosaceás bőrre kiváló.
Most elkezdem rendszeresíteni, illetve hajra is kipróbálom, s jövök frissíteni. :) Eddig nincs kivetnivalóm vele kapcsolatban, az ára is korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Clementine

2019. április 24.

Tegnap fogyott el.. Igazából nem tudom, hogy szerettem-e vagy sem. Az elején kb mindenhova locsoltam magamra de aztán meguntam. Most az utolsó egy hónapban csak az arcomra tettem és ott egész jól teljesített de a hajammal nem csinált semmit. Az egyetlen ok amiért nem vettem újra az a szaga.. És az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Szepis

2019. március 20.

Argánolaj is a barátnőm:D Nagyon szeretem...a Beauty szérummal felváltva használom és bevált, sokkal szebb teltebb a bőröm, vizes kézzel vagy termál vizes spray használat után használom. Az a jó ezekben az olajokban, hogy tényleg széles spektrumú a felhasználhatósága: haj, arc, test és ha lejár akkor sem vész kárba Én akkor használom sarokkrémmel együtt vagy cipő olajozásra vagy bőrkabát "frissítésre" bár ez eddig csak másik olajnál fordult elő...nem tudtam elhasználni egy év alatt mindennapos használat mellett:D szóval bőven megéri az árát!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 20.

Betty81

2019. február 17.

Nagyon jó termék! Használom a törölközőszáraz vagy megszárított hajamra, szép puha és ápolt lesz tőle, körmeim, illetve a körülötte lévő bőr ápolására, szerintem jobb, mint az erre szánt körömágy ápolók (legalábbis amiket én próbáltam), ha már más nem segít, kicserepesedett szájra, szépen rendbe hozza azt is, és a házilag készített szempillanövesztő kencém egyik összetevője. Tényleg gyorsan beszívódik és a hatása pedig kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

széva

2019. február 14.

A párom fejbőrét szinte teljesen rendbe hozta,piros korpás néha sebes volt a füle fölött. Mondtam neki próbálja ki ártani biztos nem fog. Azóta most újra vettem neki. .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 14.

Fenne

2019. február 4.

Nagyon szerettem,a hajammal csodát tett,de sajnos nagyon gyorsan fogy és viszonylag drága is. Ennek ellenére tervezem újra venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

bianka093

2019. január 19.

Imadom!! A hajamra pakolaskent kenem, bar ugy nagyon gyorsan fogy, de csodaszer. Puha , selymes, csillogo lesz tole a hajam. A boromre este kenem, amikor sokat van rajtam aznap az alapozom. Reggelre sokkal rugalmasabb lesz tole a borom, feltolti teljesen. Nagyon szeretem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

eni25

2019. január 14.

Nagyon szeretem. Ahogy ajánlják úgy használom. Bőrre, körömre, hajra. Leginkább bőrre és hajra vált be. A hajam puha lessz tőle, könnyen fésülhető. Arcra általában a nappali krémmel együtt kenem. Egyedül a tégelyt, vagy üvegcsét nem szeretem. Nem szoktam feldönteni a kozmetikai szereket, de ezt valahogy már 2x sikerült így már a fele oda..és nem volt olcsó. A szaga tényleg mintha picit avas lenne egy idő után, ettől függetlenül szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

gmaresz

2018. december 29.

Extra száraz hajam nagyon szerette, lágy esésű lett tőle, nem kell belőle sok, hosszú ideig elég. A szaga viszont nekem nagyon kellemetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

Gica91

2018. december 16.

Korpás kombinált bőrömre tökéletes, különösen így télen. Reggel szoktam hígítás nélkül a szemem alá tenni belőle 1 cseppet, majd mielőtt munkába indulok a felesleget leitatom. Már egy hét alatt látható a változás. Én hajra/fejbőrre is használom. Hajmosás előtt dörzsölöm bele a hajamba és 3 órát hagyom rajta majd samponnal alaposan kimosom. Fényesebb a hajam, kezelhető, nem nehezíti el és nem kezd el törni.

Más krémmel vegyítve is jól megfér, (Cuccio ultra könnyű) testvajjal keverve szoktam belemasszírozni a lábamba. Az epilálás/szőrtelenítés ki szokta kezdeni, s van hogy nagyon száraz a bőröm, de ezzel a kombóval kivédhető. Így a sokak szerint kellemetlen argán olaj szaga sem érezhető. Zuhanyzás után bekenem a lábam, várok fél órát aztán irány az ágy, alvás. 20 perc alatt bőven beivódik, nem tesz kárt az ágyneműben stb.

Tényleg csak ajánlani tudom. Ajándékba is adtam már többször is, annyira elégedett vagyok vele. Sokoldalúan használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Squalene, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate