Aromax

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 3590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andrea_official, Módosítva: 2022. október 27.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Aromax, 3590 Ft

A hűsítő, mentolos illatú illóolajat használhatjuk aromaterápiás célokra, légtérfrissítésre, aromafürdőhöz, belégzésre és bőrápolásra. A borsosmenta illóolaj frissítő hatással rendelkezik, enyhítheti a fejfájást, alkalmazható helyi érzéstelenítésre. Csecsemőknél és 5 éves kor alatti gyermekeknél ne használjuk az orr környékén ezt az olajat! 100%-os tisztaságú, vegán, állatokon nem tesztelt termék. BIO borsosmenta illóolajunkat a Biokontroll Hungária Nonprofit Kft. minősítette.

Ár: 3590 Ft , Eladó: Aromax

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

nygigi

2023. február 7.

Tesztelésre kaptam, amit nagyon köszönök! Nekem túl intenzív az illata, az egész szobát belengi néhány csepp, vigyázni kell vele mert könnyen túladagolható!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. február 7.

Timicat

2023. január 27.

Tesztelésre kaptam, és már a dobozon keresztül is rettentő intenzív állata volt. Nagyon kevés kell belőle. Kipróbáltam bőrön is, semmilyen irritációt nem tapasztaltam. Párologtatáshoz is ideális, nagyon tömény, alig kell belőle pár csepp. Betegség esetén is nagyon jó társ lehet. :) szuper termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 27.

Cupcaketeam

2023. január 10.

Tesztelésre kaptam a terméket ezúton is szeretném megköszönni. Nagyon intenzív az illata. Nekem nem vált be a túlzott intenzitása miatt de ez egyéni dolog és nem a termék hibája, másoknak még beválhat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 10.

Fapapucs

2022. december 25.

Teszteltük, nagyon finom illata van! Diffúzorba használjuk és fejfájásra is próbáltuk! Elégedettek vagyunk vele! Frissítő, hűsítő hatása nem kérdés! Ajánlom másoknak is! 🌺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. december 25.