Aromax

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2012. július 6.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

Gabria

2019. október 2.

angeltear: Én Auchan-ban vettem, de a múltkor láttam a Rossmannban is! :)

Nagyon jó! Amikor párologtatom, párom mindig megjegyzi, hogy már megint nagyon jó illat van a szobában. Szeretjük az illatát nagyon. A körömkúrámhoz is szoktam néha hozzáadni, nagyon jó arra is. Nyáron még a testápolóba is raktam egy keveset, hihetetlen milyen jól hűsített, szinte már fáztam a 38°C-os melegben. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

angeltear: Én Auchan-ban vettem, de a múltkor láttam a Rossmannban is! :)

bessie

2019. szeptember 9.

Évek óta illó olaj pári vagyok, ez pedig az egyik alap olajam. Mindig van egy itthon illetve a munkahelyemen, de a táskámban is lapul egy. Élénkítő hatása miatt felébreszt, frissít. Ritkán, ha fáj a fejem, elmulasztja a fejfájást, rovarcsípésre is kiváló. Láz esetén is kiválóm izomgörcsre, krémbe keverve, Nagyon jó baktériumi fertőzésekkel szemben, de az egyik legfontosabb, amit már többen is írtak, tisztítja a légutakat. Megfázás elleni csodaszer. Én allergiás nehézlégzés ellen is bevetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

miklosjudit

2017. november 20.

Remek illatgyerzyákhoz,olajokhoz keverve egyaránt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Remek illatgyerzyákhoz,olajokhoz keverve egyaránt.

zsofc

2017. augusztus 22.

Örök kedvenc, párologtatásra használtam eddig, illetve fülpiszkálóra csepegtetve a problémás pontokra, de ki szeretném próbálni samponba keverve is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Leander

2016. június 3.

Samponba szoktam cseppenteni 2-3 cseppet. Hűsít, serkenti a fejből vérellátását, kellemesen frissít. Fejfájás esetén szagolgatni szoktam, segít elmulasztani, csak vigyázni kell, nehogy közvetlenül érintkezzen az orral, illetve nyálkahártyával, mert akkor csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 3.

trudee

2016. február 1.

Nagyon szeretem a természetes illóolajokat, és ez sem kivétel. Pattanásos, érzékeny bőrre vettem elsősorban és nagyon klasszul hűsíti, megnyugtatja a bőrt mitesszereltávolítás után és gondolom pórusösszehúzó hatással is bír. De ahogy látom ezerféle felhasználása létezik még. Az illata pedig fantasztikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

Katie

2015. július 10.

Évek óta használok ilyen illóolajat orrdugulás ellen. Megfázásos időszakban este 1-2 csepp a párnára, és reggelre elmúlik az orrdugulás. Ha mégsem, sokszor napközben is beleszippantok. Nagyon sokáig elég, éveken át kitart egy üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

jzsofi

2015. július 9.

Párologtatás mellett mi is samponba keverjük, így nyáron nagyon imádom a hűsítő hatását :) Emellett a hajnövesztésben is segít. Szeressük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

eventually

2014. április 27.

Samponba használom többször, abban reménykedve, hogy majd elmulasztja a zsírosodást idővel. Viszont én úgy készítettem el, ahogy valahol már olvastam: egy deci vízbe nyomtam egy kis sampont,(1/5 sampon, 4/5 víz) + 3 csepp borsmenta illóolajat. Így sokkal jobban habzott is a hajam, és nem fagyasztotta szét a fejbőrömet sem :) plusz, ha nagyon álmos vagyok és tanulnom kell, ezzel párologtatok (ez igazából nem vált be feltűnően, sajnos, hehe :D) de azért meg kell tenni mindent. Egy-egy pattira is szoktam rakni ha felbukkan, tisztán, hígítatlanul, hogy hűsítse, másnapra azt is szépen enyhíti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 27.

BlankaGroom

2013. július 2.

Én illatmentes samponba szoktam keverni (sokkal jobb így az illata, mintha alapból mentolosat vennék).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 2.