Aromax

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 4025 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2023. február 3.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Aromax, 1650 Ft

Mentolos illatú illóolaj aromaterápiára, légfrissítésre, párologtatásra, bőrápolásra, aromafürdőhöz, borogatásként. A borsosmenta virágzó hajtásaiból nyert illóolaj antimikrobiális, fertőtlenítő, frissítő hatással rendelkezik. Enyhítheti a fejfájást, alkalmazható helyi érzéstelenítésre. Csecsemőknél és 5 éves kor alatti gyermekeknél ne használjuk az orr környékén ezt az olajat! 100% tisztaságú, bevizsgált, esszenciális illóolaj.

Ár: 1650 Ft , Eladó: Aromax

Borostyan

széva

Korcsoport: >54
2023. november 17.

Számomra a leghatásosabb fejfájásra. A homlokomra cseppentek 2 cseppet és hideg vizes borogatást teszek rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. november 17.

shizuka

2023. június 28.

Tesztelésre kaptam, imádom! Használom bedörzsölésre migrén esetén (csak hordozóolajjal keverve szabad bőrre kenni!), diffúzorba csepegtetve (hol magában, hol más olajjal együtt), orrduguláskor is kiválóan segít. Ki fogom próbálni szaunában is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 28.

Sekhmet

2023. május 2.

Tesztelésre kaptam.
Én légfrissítésre használom,amelyre nagyon bejött. Főleg idősgondozásnál és lakás felújításnál. A lábtörlőre szoktam cseppenteni és falapokra.
Végre friss és üde illat van és maradék és folt nélkül elpárolog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 2.

Tesztelésre kaptam.
Végre friss és üde illat van és maradék és folt nélkül elpárolog.

LittleSpark

2023. április 20.

Tesztelésre kaptam én is XXXL-es kiszerelésben. Eddig a szokásos módokon használtam. Vagyis testápolóba csepegtetve bemasszírozva, izomfájdalomra vagy akár izületi fájdalomra is tök jó. Nem irritálta a bőröm, nem jelentkezett se pirosság se viszketés. Kellemes hűsítő érzést ad. Fejfájásra is jó akár párologtatni a szobában és valamilyen olajjal bekeverve a halántékba masszírozni. Ha meg vagyok fázva a gözölővízbe is tök jó csepegtetni de hálistennek ezt még ezzel az olajjal nem teszteltem mert beteg nem voltam :D De mivel az előző két feladatot tökéletesen ellátta szeritem gőzölésre is teljesen jó lesz :) Pattanásokra is tök jó egyébként :) Érdemes beszerezni egyet jó kis házi csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 20.

Teokleia

2023. április 20.

Tesztelésre kaptam az XXL-es kiszerelést belőle és menta-fanként nagyon boldog vagyok vele. Egyrészt párologtatóba használom, de a terhességem tüneteként felbukkanó orrdugulást is csodásan orvosolja, pár szippantás reggel az üvegből, és rendben vannak a légutaim. Most épp hajnövesztésre használom saját olajos keverékbe: ricinus és jojoba olajakba keverek néhány cseppet a borsosmentából és rozmaring illóolajból - mindkettőnek bizonyított a hajnövekedést stimuláló hatása. Ezt az egészet a fejbőrömre használom pakolásként hajmosás előtt, alaposan bemasszírozva a hajtövekbe, és csak úgy burjánzanak a babahajak. Nagyon ajánlom, csak ne használjátok önmagában, hordozó olaj nélkül, és hígítva is próbáljátok ki valahol kis bőrfelületen, mert bárki lehet allergiás illóolajra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 20.

sztankoa

2023. április 18.

Tesztelésre kaptam, nagyon megörültem neki. Az én felhasználásom igen széleskörű ennél a terméknél. Leggyakrabban diffúzorban és szaunázás alkalmával használjuk, jól tisztítja a légutakat, frissítő, élénkítő hatású. Nyáron a nagy melegben a tarkómra és a vállaimra teszek pár cseppet, elsimítom a bőrömön, vagy a testápolóba keverek pár cseppet, nagyon jól hűsít. Allergiás vagyok, nyár végén kötelező darab a táskámban, mindig magamnál hordom és ha kínoz a tüsszögés, az eldugult orr, akkor rögtön bevetem, inhalálva, vagy az orrom mellé kenem jojobaolajjal keverve. Gyomorfájdalomnál is pár cseppet teszek a tenyerembe, gyomortájékon bekenem a bőröm, szinte azonnal enyhíti a fájdalmat. Mindenkinek ajánlom, nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. április 18.

floracska6

2023. április 17.

Tesztelesre kaptam a termeket amit ezuton is nagyon koszonok!:)
Parologtatoban es szaunában probaltam eddig az olajat, imádom!
Alapbol a mentat minden formában szeretem: teaban, uditoben es etelekhez adva is.
Eppen kicsit meg voltam fazva a múltkor es finn szaunában a felonto vizhet adtam hozza par cseppet. Magam is meglepodtem azon, hogy milyen jol kitisztitotta a legutaimat.
Parologtatasra is szuper, az illata viszonylag sokaig megmarad. A nagy kiszerelés nagyon sokaig lesz majd eleg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 17.

Tesztelesre kaptam a termeket amit ezuton is nagyon koszonok!:)
Parologtatoban es szaunában probaltam eddig az olajat, imádom!

anystone74

2023. március 26.

Örömmel jelentkeztem a tesztelésre, hiszen már sok sok-éve használom ezt az illóolajat leginkább párologtatásra. Egy-két csepp elég belőle és belengi az egész helyíséget a kellemes, intenzív borsmenta-illat. Tisztítja a légútakat, megelőzi a felsőlégúti problémákat vagy allergiás tüneteket vagy megszünteti azokat. Betegség esetén az inhaláló vízbe is cseppentek belőle, kihasználva antivakteriális hatását. Az új, XXXL nagy kiszerelés mégjobban megéri. Nagyon elégedett vagyok vele, mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. március 26.

x

2023. január 25.

Tesztelésre kaptam szintén. Hihetetlenül erős illata van, bontatlanul is érződik, remekül tisztítja a légutakat, és zárt üveg mellett is elég nagy területen érezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 25.

d.anett89

2023. január 9.

Tesztelésre kaptam, köszönöm szépen.
Párologtatásra használjuk, leginkább náthás időszakban.
Viszont már próbálva lett inhalálásra illetve arcbőr tisztitásra is. Kiváló

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 9.

Tesztelésre kaptam, köszönöm szépen.
Párologtatásra használjuk, leginkább náthás időszakban.
Viszont már próbálva lett inhalálásra illetve arcbőr tisztitásra is. Kiváló