Aromax

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 1650 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2023. február 3.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Aromax, 1650 Ft

Mentolos illatú illóolaj aromaterápiára, légfrissítésre, párologtatásra, bőrápolásra, aromafürdőhöz, borogatásként. A borsosmenta virágzó hajtásaiból nyert illóolaj antimikrobiális, fertőtlenítő, frissítő hatással rendelkezik. Enyhítheti a fejfájást, alkalmazható helyi érzéstelenítésre. Csecsemőknél és 5 éves kor alatti gyermekeknél ne használjuk az orr környékén ezt az olajat! 100% tisztaságú, bevizsgált, esszenciális illóolaj.

Ár: 1650 Ft , Eladó: Aromax
10 ml
Ár: 4025 Ft , Eladó: Aromax
50 ml

x

2023. január 25.

Tesztelésre kaptam szintén. Hihetetlenül erős illata van, bontatlanul is érződik, remekül tisztítja a légutakat, és zárt üveg mellett is elég nagy területen érezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 25.

d.anett89

2023. január 9.

Tesztelésre kaptam, köszönöm szépen.
Párologtatásra használjuk, leginkább náthás időszakban.
Viszont már próbálva lett inhalálásra illetve arcbőr tisztitásra is. Kiváló

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 9.

Tesztelésre kaptam, köszönöm szépen.
Párologtatásra használjuk, leginkább náthás időszakban.
Viszont már próbálva lett inhalálásra illetve arcbőr tisztitásra is. Kiváló

kovacsanett43

2023. január 3.

Tesztelésre kaptam, mikor még ki se bontottam a csomagolásból, már akkor is lehetett érezni. Szuper intenzív, diffúzorba tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 3.

nia5506

2022. november 30.

Újravevős, kedvenc termék. Főleg a téli negfázásos időben használjuk inhaláláskor, meg diffúzorba cseppentünk, hogy fertőtlenítsük a szobát. De most pl. felhasználtam házi orrspraybe, rögtön hat. Imádom. Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 30.

Gica81

2022. szeptember 23.

Évek óta hagyományos párologtatóba és diffúzorba használom, főként amikor elkezdődik a náthás-köhögős időszak. Nekem például sokat segít, amikor gyakran köhögök. Ha folyamatosan megy, akkor sokkal jobban érzik magukat a hörgőim 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 23.

Gabria

2019. október 2.

angeltear: Én Auchan-ban vettem, de a múltkor láttam a Rossmannban is! :)

Nagyon jó! Amikor párologtatom, párom mindig megjegyzi, hogy már megint nagyon jó illat van a szobában. Szeretjük az illatát nagyon. A körömkúrámhoz is szoktam néha hozzáadni, nagyon jó arra is. Nyáron még a testápolóba is raktam egy keveset, hihetetlen milyen jól hűsített, szinte már fáztam a 38°C-os melegben. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

angeltear: Én Auchan-ban vettem, de a múltkor láttam a Rossmannban is! :)

bessie

2019. szeptember 9.

Évek óta illó olaj pári vagyok, ez pedig az egyik alap olajam. Mindig van egy itthon illetve a munkahelyemen, de a táskámban is lapul egy. Élénkítő hatása miatt felébreszt, frissít. Ritkán, ha fáj a fejem, elmulasztja a fejfájást, rovarcsípésre is kiváló. Láz esetén is kiválóm izomgörcsre, krémbe keverve, Nagyon jó baktériumi fertőzésekkel szemben, de az egyik legfontosabb, amit már többen is írtak, tisztítja a légutakat. Megfázás elleni csodaszer. Én allergiás nehézlégzés ellen is bevetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

miklosjudit

2017. november 20.

Remek illatgyerzyákhoz,olajokhoz keverve egyaránt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Remek illatgyerzyákhoz,olajokhoz keverve egyaránt.

zsofc

2017. augusztus 22.

Örök kedvenc, párologtatásra használtam eddig, illetve fülpiszkálóra csepegtetve a problémás pontokra, de ki szeretném próbálni samponba keverve is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Leander

2016. június 3.

Samponba szoktam cseppenteni 2-3 cseppet. Hűsít, serkenti a fejből vérellátását, kellemesen frissít. Fejfájás esetén szagolgatni szoktam, segít elmulasztani, csak vigyázni kell, nehogy közvetlenül érintkezzen az orral, illetve nyálkahártyával, mert akkor csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 3.