Aromax

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Emike, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A búzacsíraolaj kiváló bőrápoló, bőrtápláló és a sebek gyógyulását elősegítő hatású olaj. Használatával csökkenthető egyes, linolsav hiány okozta bőrbetegségek (pl. ekcémás bőrfolyamatok, pikkelysömör) kockázata, és a bőr öregedési folyamatának lassításában is szerepet játszhat. E-vitamin tartalmának is köszönhetően a bőrt rugalmassá és simává teszi, ezért gyakori összetétele a kozmetikai krémeknek és testápolóknak. Alapolajokhoz és kozmetikai készítményekhez rendszerint 5-15%-nyit tesznek belőle.

ronnie10

2018. május 29.

Alapozó alá használom, már az elő használat után vártam hogy hasson, de nyilván meg kell hogy szokja a bőr, az első 2-3 hasznalat után már láthatóan természetesebb és kisimultabb lett az arcom, nálam mindig probléma volt hogy alapozó felkenése után száraz lett a bőröm, akármilyen krémet használtam alá estére már borzaztóan száraz lett az arcom, de ha ezt reggel felkenem alapozó alá estig puha, szép marad a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 29.

tara95

2017. január 5.

A karácsonyi egészségtelen kaják és a vízivás minimálisra csökkentése eredményeként az egyébként is vízhiányos bőröm kikészült. Kipattogtam, pedig kiváló rutinom van, főleg a nevetőráncaim meg kezdtek elmélyülni. Úgyhogy legelőször is letöltöttem egy alkalmazást aminek hála igenis megiszom a napi több, mint 2 litert, illetve gyorsan összedobtam a ráncokra egy olajos szérumot. Jojoba, szőlőmag, kókusz és búzacsíra van benne, egyetlen csepp éjszakára a szemkörnyékre elég. Ez a kombináció csodássá varázsolta a szempilláimat, eltűnőben van a felszíni vízhiány, a bőröm ragyog és végre kezd kisimulni illetve tisztulni.

Ezt az olajat anyukám használja de csentem belőle és tuti, hogy segít mert korábban ilyen hamar egy olaj sem tudott jelentősen javítani. Tekintettel a király csomagolásra, könnyű beszerezhetőségre, árra és persze hatásra, maxot kap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.