Aromax

Ár:   3790 ml   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 3790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mili, Módosítva: 2013. február 20.

Ár:   3790 ml
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Aromax, 3790 Ft

Javasolt alkalmazás:
Arc- és testápoló olaj készítéséhez, aromafürdő készítéséhez

Ár: 3790 Ft , Eladó: Aromax
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

pzs14

2019. augusztus 25.

Csodaszer!!!
Töményen sosem mertem volna kipróbálni, annyira koncentrált. Ő a hiánycikk Azulenol csodakrém hatóanyaga, így én ezt szoktam kikeverni.
Venni kell tiszta vazelint és cickafark olajat. Úgy szoktam, hogy veszek egy nagy doboz vazelint (gyógyszertárban vagy dm-ben), kinyitom, a tetejébe cseppentek 2-3 csepp olajat, és a tetején elkeverem annyira, hogy (közepesen) erős kék trutyit kapjak. Ezt használjuk addig, amíg halványabb részhez érünk, akkor újra pár csepp, és így tovább. Egy üvegcse cickafark olaj kb. 2 doboz dm-es vazelinhez szokott elég lenni - nagyon kiadós!!! Ez összesen 250 ml Azulenolt jelent, ami 12,5 tubus gyógyszertári Azulenolnak felel meg. Mivel az ára 1000 Ft/tubus körül volt, akkor is kikevertem inkább, amikor időlegesen újra kapni lehetett, mert úgy kb 400 Ft/tubus árra jött ki... Mivel hiánycikk, nem kérdés, kikeverem, lennie kell itthon!!

- ugyebár gyantázás, ami miatt bekerült a polcunkra először
- napégés
- apróbb konyhai égési sérülések: fröccsenő olaj - azonnal hideg víz alá 1 percre - utána Azulenol - mintha semmi nem történt volna.
- horzsolások
- náthás, kidörzsölt orr
- kiszáradt ajkak
- kezdődő külső hallójárat-gyulladás / vagy annak megelőzésére strandolás, hajmosás előtt picit a fülbe kenni. Ha kell, egész sötétkékre keverem ehhez a krémet, hogy jó sok hatóanyag jusson a fülembe.
- alsótáji diszkomfort
A hivatalos leírásban még több felhasználási mód szerepel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Csodaszer!!!

- ugyebár gyantázás, ami miatt bekerült a polcunkra először
- napégés
- horzsolások
- náthás, kidörzsölt orr
- kiszáradt ajkak
- alsótáji diszkomfort
A hivatalos leírásban még több felhasználási mód szerepel.

Leander

2016. június 3.

Erős, intenzív, tömény. Éjszakai krémembe szoktam belőle tenni, szépen hidratál, feszesít, nyugtat. Csak meg kell szokni, hogy az arckrém kék lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 3.

natasa

2014. július 20.

Nagyon erős olaj, minden tekintetben. Tömény illata van, sötét színű. Kevés kell belőle. Először meglepett, hogy mennyire kevés van az üvegben, és ahhoz képest milyen drága. 2 ml van benne, és kb. 2500 Ft. Gyógykrémbe szoktam tenni 2 cseppet belőle, nagyon jó gyulladáscsökkentő, fertőtlenítő, segíti a sebgyógyulást. Magában nem hiszem, hogy felkenném, de a gyógykeverékben nagyon jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 20.