Aromax

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mili, Módosítva: 2013. február 20.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online

Javasolt alkalmazás: párologtatásra, aromafürdő készítéséhez-sportolás után, bedörzsölő olaj készítéséhez a bőr rugalmasságának megőrzésére

Neubauter

2018. május 22.

Csodas, valodi ciprusillat, furdovizbe szoktam csepegtetni! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Csodas, valodi ciprusillat, furdovizbe szoktam csepegtetni! 5*

mona82

2017. december 5.

Szeretem a ciprus illatát,jázminnal keverve igazi mediterrán hangulatot varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 5.

mili

2013. április 30.

Általános erősítő, görcsoldó, fertőtlenítő, izzadságcsökkentő, köptető, nyákoldó, vesetisztító, vizelethajtó hatású. Segít aranyér, asztma, ekcéma, hörghurut ,húgyutak fertőző betegségei, idegesség, köhögés, májbetegségek, menstruációs görcsök, narancsbőr, reuma, ízületi gyulladás, köszvény, visszérgyulladás esetében. Arra figyelni kell, hogy nem használható terhesség, epilepsziás betegség, valamint kemoterápai alatt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 30.

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.