Aromax

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 1650 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andrea_official, Módosítva: 2022. november 7.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Aromax, 1650 Ft

Az illóolaj keverék a trópusok és az óceáni szigetek dús növénytakarójának illatát varázsolja az otthonodba a bergamott, clementine, grapefruit és a ho-shiu illóolajok segítségével.

Ár: 1650 Ft , Eladó: Aromax
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

arime

2023. november 23.

Én is tesztelésre kaptam a terméket. Számomra ez az illat inkább a karácsonyi hangulat illata, mint trópusi, erősen érzem benne a grapefruitot is, amit nagyon szeretek. Kellemes citrusos kombináció, nagyon tartós, pár cseppet tettem csak a párologtatóba, de az egész lakást beillatosította. Rengeteg ideig elég lesz, megéri az árát. Mindenkinek ajánlom, aki szereti a kellemesen citrusos illatokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 23.

Lina14

2023. november 20.

Intenzív illata van, én takarítás után szoktam égetni és betölti a teret, de nagyon keveset kell belőle használni, mert 4 cseppnél több már fejfájást okoz még nyitott ajtóknál is
Én nagyon szeretem a citrusos illatokat, de nekem ez nem olyag egzotikus, inkább ázsiai vagy esetleg meditárrán

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 20.

floracska6

2023. október 16.

Tesztelesre kaptam a terméket amit kulon köszönok :) Osztom az elottem szólók tapasztalatát, eleg citrusos az illat, nem mondanám egzotikusnak. Én mindenesetre nagyon szerettem hasznalni, most pedig hogy mar borongosabb az idő es hidegebb van egy csipetnyi nyari hangulatot csempesz a nappalimba. En sima parologtatoba hasznalom.
Eddig ez es a Jo ejszakat illoolaj tetszik a legjobban nekem a markatol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 16.

Eddig ez es a Jo ejszakat illoolaj tetszik a legjobban nekem a markatol.

ancsibancsi

2023. szeptember 29.

Szintén tesztelésre kaptam ezt a terméket. Diffúzorban használom, kellemesen tartós és erőteljes illata, akár órákig is érződik. Az egzotikus cím citrusosságot takar, engem nem emlékeztet egzotikus gyümölcsök illatára, de attól még nagyon kellemes! Nagyon tetszik a koncepció az illatsorozatról. Örülök, hogy az aromax mer kísérletezni különböző komponensű keverékekkel, nem csak a megszokott egysíkú dolgonál maradva. Szeretném beszerezni az összes kistestvérét ennek az illatnak, így hangulathoz igazíthatóan váltogathatom majd őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 29.

koborzoja

2023. szeptember 23.

Terméktesztelés keretein belül volt szerencsém kipróbálni ezt az illatot. Kellemes, nem túl tolakodó az illata. A grapefruit aromàját érezni a legjobban, abszolút hozza az otthoni spa-élményt. A légútfrissítős aromaxot nem taszítja le a trónról, de bekerült a kedvenceim közé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 23.

Ada

2023. augusztus 31.

Nem teljesen azt kaptam tőle,amire számítottam...
Tesztelés keretein belül került hozzám,aminek nagyon örülök. Ha az ember egy citrusos illatra vágyik a lakásban,akkor nagyon jó választás.Szeretek nyáron ilyeneket párologtatni,jól esik.Én most viszont egy picit mélyebb illatra számítottam. Ahogy utána olvastam szinte mind a 8 Otthonod illata sorozat tagja tartalmaz citrusos jegyeket.
Kicsit félreértelmeztem az Egzotikus fantázianevet. ☺️Pedig tényleg jó ötlet lenne.Jól állna neki egy kis vanilin,kókusz vagy ananász...Sajnos van már ehhez hasonló illóolaj itthon, így számomra nincs semmi újdonság ebben
Mindenesetre nagyon örülök, hogy kipróbálhattam,most is épp párologtatom.
Az sorozatból az Ébredő erdő és a Mediterrán erdő illóolajkeverékeket még biztos,hogy meg fogom vásárolni magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 31.

Nem teljesen azt kaptam tőle,amire számítottam...
Mindenesetre nagyon örülök, hogy kipróbálhattam,most is épp párologtatom.

Moony

2023. augusztus 28.

Tesztelésre kaptam, amit innen is nagyon köszönök. Mit is mondjak…
Nagyon vártam, hogy megérkezzen a kis csomag, épp úgy egy hónapja ástam bele jobban magam az illóolajok hangulati hatásaiba, erre jött az e-mail, hogy én lehetek az egyik szerencsés, váó :D
Egyből ki is bontottam, először simán zsepire csepegtettem, majd leültem vele tévézni, ötpercenként beleszimatoltam. Másnap este hagyományos mécseses párologtatóval tettem vele egy próbát, itt is ugyanarra jutottam… Tömény narancsos-mandarin illat, semmi más. Pedig én nagyon orr vagyok, mindent is kiérzek mindenből. Mondjuk eleve nem is értem, egy egzotikus illatkeverékbe én kókuszt, gyümölcsöket, édeseket, vaníliát raknék, nem tömény citrust… Bergamottot abszolút nem érezni benne, amit szintén nagyon sajnálok, mert imádnám. Ahogy az egész koncepciót is az Aromaxnál, ez az Otthonod illata sorozat nagyon jó is lehetne. Eddig még csak ezt az egyet próbáltam, de a kis mellékelt papírkáról több is felkeltette az érdeklődésem (ámbár a Lakatlan-szigetnél megintcsak nem értem a borsosmentát, meg mindenben a sok citrust), de nem tudom, kísérletezzek-e bármelyikkel így.
Ezt az Egzotikust át kéne nevezni Mediterrán ligetre, vagy valami hasonlóra, mert köze sincs számomra semmilyen egzotikussághoz. Úgy tökéletes lenne, és hű a nevéhez. Ha én vettem volna meg saját pénzből, nagyon szomorú és csalódott lennék. Így viszont csak elrakom a karácsonyi időszakra, oda tökéletes lesz a full citrus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 28.

Tesztelésre kaptam, amit innen is nagyon köszönök. Mit is mondjak…

backardi165

2023. augusztus 28.

Én is tesztelésre kaptam,de én már karácsonykor is ezt használtam .Nekem tipikus karácsonyi illat,narancs ,szegfűszeg. Nálam telitalálat,mivel imádom a naracs illatát. Kellemes illata van ès sokáig èrezni. Igaz èn is más neved adnék neki, de ez nem von le semmit az értékéből. Hosszan tartó illata van és elég pár csepp a diffúzorba. Én szeretem ezeket az aromax illatokat. Érzéki érintés is megvan már. Azt is imádom,viràgos romantikus illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 28.

Illatanyagok: Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil